KartRider Rush+ KartRider Rush+ 1.5.8

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

KartRider Rush+ to zręcznościowe gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą rozmaitych gokartów. Produkcja znajduje się w portfolio wydawniczym NEXON Company, czyli firmy mającej na swoim koncie wiele popularnych tytułów.

Dołącz do ponad 300 milionów graczy z całego świata!

KartRider Rush+ oddaje do dyspozycji różnorodne tryby rozgrywki. Mamy tutaj wyścig na szybkość, zawody polegające na kolekcjonowaniu przedmiotów, a także kampanię fabularną i wiele innych. W każdym z tych wariantów możemy liczyć na szybkie tempo zabawy, bowiem autorzy przygotowali niezwykle zakręcone trasy, po których poruszamy się z nadzwyczajną prędkością.

Na potrzeby KartRider Rush+ opracowano różne opcje rywalizacji. Stawimy czoła zarówno kierowcom SI, jak i prawdziwym graczom. Będziemy odblokowywać nowe postacie i gokarty, regularnie wspinając się w sieciowej tabeli rankingowej. To właśnie tam porównamy swoje wyniki z rezultatami innych użytkowników.

Warto dodać, że KartRider Rush+ oferuje wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu swojej postaci oraz modyfikowania karoserii posiadanych przez nas gokartów. Oznacza to, że w edytorze możemy spędzić naprawdę sporo czasu, by wyróżnić się na tle innych kierowców.

Free-to-play

KartRider Rush+ jest dostępny do pobrania ze Sklepu Google Play za darmo. Gra umożliwia jednak kupowanie dodatkowych przedmiotów do wykorzystania podczas rozgrywki za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa gra wyścigowa
  • mnóstwo gokartów i postaci do odblokowania
  • tryby dla jednego i wielu graczy
  • kolorowa grafika
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!