r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Karta graficzna GeForce GTX 1070 Ti dostępna w sklepach od 2 listopada

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Już wiemy, kiedy dokładnie w sklepach pojawi się najnowsza karta graficzna GeForce GTX 1070 Ti. Będzie można ją kupić od 2 listopada, jednak na stronie Nvidii zamówienia przyjmowane są od dzisiaj. Znamy też jej cenę – za kartę przyjdzie nam zapłacić sugerowane 2049 zł.

GeForce GTX 1070 Ti to sprzęt, który ma uzupełnić lukę pomiędzy modelami GeForce GTX 1080 oraz 1070. Karta wyposażona jest w 2432 rdzenie CUDA, zbudowane w architekturze Pascal i 8 GB pamięci działających z szybkością 8 Gb/s. Producent zapewnia, że z tą specyfikacją techniczną udało się osiągnąć dwa razy wyższą wydajność niż w przypadku GeForce GTX 970.

W trakcie prac nad kartą priorytetem było zapewnienie zapasu wydajności dla gracza. Do wolnych zasobów można dostać się za pomocą overlclockingu. Do tego niezbędny jest oczywiście bardzo wydajny system chłodzenia, o co zadbali partnerzy marki, wypuszczając całą serię urządzeń odprowadzających ciepło, dostosowanych do wymogów nowej karty.

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki temu, że GeForce GTX 1070 Ti obsługuje DirectX 12, HDR czy wirtualną rzeczywistość, karta daje nam sporo możliwości. Z zachowaniem najwyższych parametrów zagramy też m.in. w Destiny 2, Śródziemie: Cień wojny, Star Wars: Battlefront II i PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Producent informuje, że polska premiera zbiegnie się w czasie ze światową – 2 listopada karta jednocześnie będzie dostępna w 238 krajach. GeForce GTX 1070 Ti można będzie nabyć od oficjalnych partnerów Nvidii takich jak ASUS, Colorful, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, MSI, Palit, PNY i Zotac. Z kolei na stronie Nvidii od dzisiaj można składać zamówienia na karty referencyjne.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.