r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Karta wzorów – fizyka 1.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Fizyka i astronomia

Karta wzorów – fizyka to praktyczne tablice z wzorami, które należy znać, jeśli ktoś zamierza zdawać maturę z fizyki.

Wzory zostały podzielone na działy i są dostępne w czytelnej formie, wraz z opisami zmiennych, które należy w nich wykorzystać. Aplikacja obejmuje działy: ruch prostoliniowy, ruch po okręgu, ruch obrotowy, ruch drgający, grawitacja, fale, sprężystość, elektrostatyka, prąd stały, prąd zmienny, pole magnetyczne, termodynamika, model atomu wodoru, optyka, fizyka współczesna, hydrostatyka, astronomia oraz wszystkie stałe fizyczne.

r   e   k   l   a   m   a

Dla pierwszych działów zaimplementowane zostały także kalkulatory. Po podaniu wartości dla odpowiednich wielkości fizycznych można sprawdzić własne wyniki zadań. W planach jest też stworzenie kalkulatora fizycznego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.