r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kaspersky CoinVaultDecryptor 1.0.0.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe

Kaspersky CoinVaultDecryptor to niewielkie i darmowe narzędzie, pozwalające w łatwy sposób odzyskać dostęp do danych zaszyfrowanych przez konia trojańskiego o nazwie CoinVault.

Galeria programu

Działanie wspomnianego szkodnika jest bardzo proste - ma on za zadanie skutecznie utrudnić użytkownikowi pracę z cennymi dla niego plikami. Ograniczenie to najczęściej zdejmowane jest gdy ofiara zdecyduje się na opłacenie "okupu" na rzecz twórcy szkodnika. CoinVault potrafi skutecznie szyfrować wszystkie dane użytkownika. O infekcji tym trojanem świadczyć może specjalny komunikat żądający od użytkownika opłaty za odszyfrowanie plików.

Kaspersky CoinVaultDecryptor to niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które stały się ofiarą CoinVault. Program po uruchomieniu skanuje zawartość dysków twardych w poszukiwaniu zaszyfrowanych danych, a następnie umożliwia ich odszyfrowanie, a co za tym idzie dostęp do utraconych danych.

Warto zaznaczyć, że Kaspersky CoinVaultDecryptor nie uchroni nas przed infekcją, a jedynie odblokuje wcześniej zaszyfrowane pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.