reklama

Kaspersky PURE Total Security

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kaspersky PURE Total Security to pakiet zapewniający kompleksową ochronę komputerów przed wszelkimi rodzajami zagrożeń występujących w Internecie.

Pakiet oparty jest o program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus. Wyposażony jest również w osobistą zaporę ogniową. Użytkownicy laptopów mogą definiować odrębne tryby pracy zapory dla różnych sieci - Internet, sieć lokalna oraz sieć zaufana. Program pozwala także na pracę w "trybie ukrycia", w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci. Nad pocztą czuwa filtr antyspamowy.

Kaspersky PURE, podobnie jak Kaspersky Internet Security, oferuje bardzo funkcjonalny moduł kontroli rodzicielskiej. Dzięki systemowi analizy lingwistycznej oraz możliwości wykorzystywania czarnych list moduł ten pozwala rodzicom na kontrolowanie poczynań swoich pociech oraz filtrowanie kluczowych słów w komunikatorach internetowych i na portalach społecznościowych. To co wyróżnia Kaspersky PURE Total Security od innych wersji produktów firmy Kaspersky to wbudowany menedżer haseł umożliwiający bezpieczne tworzenie i przechowywanie haseł oraz opcja tworzenia kopii zapasowych danych, umożliwiając ich odzyskanie w przypadku, gdy zostaną utracone.

Wśród innych kluczowych opcji pakietu Kaspersky PURE Total Security znajdziemy możliwość konfiguracji kontroli i wykonywania skanowania w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach dla całej sieci domowej z jednego komputera czy funkcję szyfrowania i ochrony danych za pomocą hasła, dzięki którym cenne informacje nie wpadną w niepowołane ręce nawet w przypadku zgubienia czy kradzieży laptopa. Program pozwala również na zablokowanie wysyłania wiadomości zawierających na przykład prywatne adresy i numery telefonów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #114 26.11.2015 12:59

Amerykanie w większym stopniu inwigilują a i tak używacie ich oprogramowania.

  #113 23.03.2015 11:30

Jest oczywiste że Kaspersky Lab to Botnet KGB.

  #112 21.03.2015 09:44
  #111 20.08.2014 10:30

kombajn raczej pług ora system jak szalony masakra poprzednie odsłony kasperskiego lepsze ale to uhhh

  #110 08.08.2014 18:01

Szkoda że ten program jest rosyjski, przez to kiedyś może się okazać że przy okazji robi inne dziwne rzeczy.

kornel1702   1 #109 10.06.2014 23:13

Jak dla mnie - najlepszy spośród pakietów bezpieczeństwa. Ma wszystko co najważniejsze. Testowałem większość antywirusów typu avast, eset, norton, avg, bitdefender, avira i z żadnym nie czułem się bezpiecznie tak jak z kacprem. Polecam - świetny i lekki antywirus :)

K77Paul   4 #108 24.04.2014 16:57

@Kora1110: Polecam ESET 64 bit dla windows 8.1 działa bez problemów :)

markyfromars   6 #107 18.04.2014 10:05

Z żalem stwierdzam że nie będę już kupował produktów firmy Kaspersky do czasu gdy Krym nie wróci do Ukrainy. Zaraz, zaraz czyli nigdy ?. ;D 70 mld dolarów właśnie odpłynęło z Rosyjskiej gospodarki. Moich pieniedzy też już nie dostaną. Wolę być szpiegowajy (jeśli??) przez amerykanów.

Autor edytował komentarz.
Kora1110   1 #106 09.04.2014 12:06

@K77Paul: Nie ma wsparcia też dla Chrome

  #105 01.03.2014 20:19

Proszę rozważyć odinstalowanie wszystkich aplikacji z systemów operacyjnych pochodzących od rosyjskich producentów w tym oprogramowania antywirusowego ze względu na możliwość szpiegowania systemów oraz generowania sztucznego ruchu internetowego.

K77Paul   4 #104 09.02.2014 17:28

Kaspersky Pure 3.0 - brak wsparcia dla IE 11. Moim zdaniem to nie poważne ze strony firmy aby do dnia 09.02.2014 r. nic nie zrobić w kierunku aby program był kontatybilny z IE 11.

luger   7 #103 13.12.2013 14:01

Najświeższa informacja od Kaspersky Lab zamieszczona na Facebooku:

"Właśnie opublikowaliśmy polską wersję Kaspersky PURE 3.0 kompatybilną z systemem Windows 8.1: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download&prod_id=181. Wiemy, że czekaliście bardzo długo na tę wersję i serdecznie Was za to przepraszamy. Bardzo zależy nam na tym, byście nie byli stratni w związku z tak długim oczekiwaniem i dlatego dla wszystkich obecnych posiadaczy licencji na Kaspersky PURE 3.0 mamy prezent - bezpłatną 3-miesięczną licencję, która z nawiązką zrekompensuje Wam czas, przez który nie mogliście korzystać z produktu w systemie Windows 8.1. Szczegóły tutaj: https://akcja.kaspersky.pl/pure81. Rejestracji na tej stronie możecie dokonać do końca stycznia 2014 r. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do skorzystania z prezentu."

  #102 11.09.2013 10:50

@jarmilam: To nie wina softu tylko użyszkodnika. Po co konfigurować program skoro po instalacji w pełni już jest gotowy do swojej pracy. Są ludzie i ludziska.

  #101 19.08.2013 13:40

@morelus: Cyt.:" jak wiadomo Kaspersky jest nr ! w wszystkich testach."
Który numer? Miało być: "jest nr 20!"?? Poza tym raczej "we wszystkich", a nie "w wszystkich". Niedouczeni ci sprzedawcy Kasperskiego, to znaczy po Polsku nie umieją mówić jak należy.

  #100 15.08.2013 11:36

@jarmilam: bo do komputera trzeba mieć w pakiecie jeszcze wiedzę.

katketek   2 #99 13.08.2013 17:33

Dołączam się do doskonałej opini o tym kombajnie. Jak wiadomo programy Kasperskyego w względzie ochrony są niezrównane ale Pure to jest wybitnie dobrym softem, tylko polecić tym nielicznym którzy nie mają jeszcze Kaspra.

ZygZyg   2 #98 08.08.2013 09:41

Program zapewnia pełną ochronę danych podczas zakupów online lub korzystania z bankowości internetowej. Oprócz tego zabezpiecza prywatność i tożsamość cyfrową użytkowników w sieci oraz przeciwdziała utracie danych (takich jak dokumenty, pliki muzyczne, zdjęcia lub hasła). Kaspersky, dzięki technologii ochrony w rzeczywistym czasie, błyskawicznie reaguje na wszelkie zagrożenia i próby instalowania szkodliwego oprogramowania. Jednocześnie nie spowalnia systemu i pozwala cieszyć się w pełni z możliwości Twojego urządzenia.

Kaspersky Pure 3.0 oferuje:

Całkowite zabezpieczenie przed istniejącymi zagrożeniami internetowymi
Technologię „Bezpieczne pieniądze” – dodatkowe warstwy ochrony podczas operacji finansowych w bankowości internetowej i systemach płatności
Ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę proaktywna i ochronę w chmurze – reagują na bieżąco na pojawienie się najnowszych, nieznanych zagrożeń
Ochronę prywatnych danych
Systematyczne tworzenie kopii zapasowych – chroni przed utratą ważnych plików
Szyfrowane kontenery – do przechowywania najważniejszych danych
Czyszczenie komputera z niepotrzebnych plików pobranych z sieci – poprawia funkcjonowanie komputera
Pełną ochronę przy maksymalnej wydajności komputera
Łatwe zarządzanie (z jednego urządzenia) zadaniami związanymi z bezpieczeństwem kilku komputerów
Kontrolę rodzicielską – chroni najmłodszych użytkowników Internetu.

morelus   1 #97 03.08.2013 19:43

Faktycznie super kombajnik, ochrona wręcz mocarna i pełna kontrola nad wszystkimi funkcjami, wow! Jestem pod wrażeniem tego antywirusa co do skuteczności nie mam obaw jak wiadomo Kaspersky jest nr ! w wszystkich testach.

Autor edytował komentarz.
Biorobot   1 #96 01.08.2013 12:59

Po kilu tygodniach od zainstalowania na moin nowym komputerze Kaspersky Pure jestem z niego zadowolony. Pierwszy raz stosuję program tego producenta i muszę napisać że jest naprawdę dobry. Operscje bankowe chroni najlepszy sytem ochrony jaki do tej pory wymyślono w tego typu programach czy technologia bezpieczne pieniądze zapewnia dodatkowe warstwy ochrony podczas transakcji finansowych, korzystania z bankowości online, operacji przy użyciu systemów płatności (np. PayPal) i robienia zakupów w sklepach internetowych. Unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze sprawdza, czy witryna internetowa jest bezpieczna i czy użytkownik nie trafił na fałszywą lub phishingową stronę WWW. Moduł Bezpieczne pieniądze oferuje także możliwość otwarcia strony w specjalnym trybie chronionym, chroniąc tym samym przed cyberzłodziejami numer karty kredytowej i inne poufne dane. echnologie ochrony w czasie rzeczywistym, ochrony proaktywnej i ochrony w chmurze wykrywają nowe, powstające się i nieznane zagrożenia. Ochrona tożsamości cyfrowej i prywatności, planowane kopie zapasowe zabezpieczają zdjęcia, muzykę i inne dane a zaszyfrowane kontenery pozwalają na bezpieczne przechowywanie najcenniejszych danych. Narzędzia do czyszczenia komputera utrzymują sprawne działanie systemu a dodatkowo posiada jeszcze bezpieczne wprowadzanie danych z klawiatury i ulepszona Klawiatura wirtualna – pomagają w ochronie tożsamości cyfrowej, automatyczne zapobieganie exploitom – chroni przed wykorzystywaniem luk w systemie i aplikacjach i wiele ,wiele innych modułów ochrony sprawia że czuję się z tym pakietem maksymalnie bezpiecznie, gdyż oferuje on tak silną ochronę i tyle możliwości co żaden inny pakiet na rynku, dla mnie to złotko. Polecam test tego świetnego pakietu http://www.avlab.pl/page/kaspersky_total_security_pure_30

  #95 05.05.2013 09:25

usunął mi pliki systemowe i to ma być super program SKANDAL !!!

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić