r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kaspersky Password Manager

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł

Aplikacja Kaspersky Password Manager pozwala nam bezpiecznie przechowywać i synchronizować pomiędzy urządzeniami różnego rodzaju dane takie jak hasła czy też notatki. Za jej stworzenie odpowiada producent popularnego pakietu antywirusowego firma Kaspersky.

Aby móc korzystać z aplikacji należy założyć specjalne konto. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Dzięki niemu nie tylko zyskujemy dostęp do opcji synchronizacji i już zgromadzonych haseł, ale także do licencji na pakiet Kaspersky Total Security jeżeli takowy posiadamy. Odblokowuje ona ograniczenia darmowej wersji.

Aplikacja dzieli przechowywane dane na 5 kategorii: ulubione, sieć, aplikacje, tożsamość oraz notatki. W przypadku sieci program pozwala przejść bezpośrednio do wybranej strony www, a także uruchomić domyślną przeglądarkę. Ustawienia nie oferują nam zbyt wielu możliwości. Z ich poziomu zmienimy hasło główne oraz czas jego aktywacji w przypadku opuszczenia aplikacji.

W podstawowej, darmowej wersji Kaspersky Password Manager posiada spore ograniczenia. Jednak wersja pozwala zapoznać się z możliwościami programu i zdecydować o jego ewentualnym zakupie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Multiplatformowy Kaspersky Total Security oferuje wiele, ale nie multiplatformowość

17
27.05.2015  •  Maciej Olanicki

Kaspersky Lab wprowadził właśnie na polski rynek nowe kompleksowe narzędzie służące ochronie przed atakami i zapewnieniu bezpieczeństwa danym użytkownika. Kaspersky Total Security – multi-device jest propozycją na systemy Windows, OS X, Android, iOS oraz Windows Phone. Okazuje się jednak, że multiplatformowść w wydaniu Kaspersky Lab nie jest tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. W ramach ochrony prywatności Kaspersky Lab proponuje między innymi możliwość dodania reguł filtrowania dla połączeń przychodzących. Te są dostępne na systemie Android. Ponadto, na systemie Windows, możliwy będzie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.