Kaspersky ScraperDecryptor Kaspersky ScraperDecryptor 1.0.0.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kaspersky ScraperDecryptor to niewielkie i darmowe narzędzie, pozwalające w łatwy sposób odzyskać dostęp do danych zaszyfrowanych przez konia trojańskiego o nazwie Scraper.

Działanie wspomnianego szkodnika jest bardzo proste - ma on za zadanie skutecznie utrudnić użytkownikowi pracę z cennymi dla niego plikami. Ograniczenie to najczęściej zdejmowane jest gdy ofiara zdecyduje się na opłacenie "okupu" na rzecz twórcy szkodnika. Scraper potrafi skutecznie szyfrować losowe dane użytkownika. Aby odzyskać w ten sposób utracone dane twórca szkodnika wymusza uiszczenie odpowiedniej opłaty, w zamian której prześle ofierze aplikację do odszyfrowania danych.

Kaspersky Kaspersky ScraperDecryptor to niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które stały się ofiarą Scraper. Program po uruchomieniu skanuje zawartość dysków twardych w poszukiwaniu zaszyfrowanych danych, a następnie umożliwia ich odszyfrowanie, a co za tym idzie dostęp do utraconych danych.

Warto zaznaczyć, że Kaspersky ScraperDecryptor nie uchroni nas przed infekcją, a jedynie odblokuje wcześniej zaszyfrowane pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!