r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kaspersky i plany na przyszłość

Strona główna Aktualności

O autorze

Kilka miesięcy temu firma Kaspersky Lab udostępniła stabilne wersje programów Kaspersky Anti-Virus 7.0 i Kaspersky Internet Security 7.0.

Jak można zauważyć programiści nie odpoczywają, ponieważ trwają prace nad kolejnymi edycjami programów do zabezpieczania komputerów przed różnymi szkodnikami czyhającymi w Internecie. Z jednym z nich, a konkretniej z pakietem zabezpieczającym Kaspersky Internet Security 8.0 można zapoznać się już dzisiaj. Jak widać na pierwszy rzut oka w nowej generacji produktów przebudowano całkowicie interfejs graficzny, który niczym nie przypomina rozwiązania z serii 7.0. Programiści poza tym starają się ciągle udoskonalać silnik aplikacji, skuteczność wykrywania zagrożeń i szybkość skanowania.

W chwili obecnej producent nie udostępnia żadnych szczegółowych informacji na temat nowej generacji produktów 8.0. Wszystkie osoby zainteresowane sprawdzeniem nowości i możliwości pakietu Kaspersky Internet Security 8.0 muszą go same przetestować i ocenić. Jednocześnie należy pamiętać, że program aktualnie jest w bardzo wczesnej fazie rozwojowej i nie można od niego oczekiwać stabilności działania na tym etapie tworzenia.

Najnowszą wersję aplikacji Kaspersky Internet Security 8.0.0.33 Alpha 1 można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że udostępniona wersja aplikacji posiada status rozwojowy i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNa Facebooku zamówisz hydraulika. Nowość w Marketplace