r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Katalog Elektronika 0.9.9.1

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Katalog Elektronika to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, służąca do katalogowania podzespołów elektronicznych w małym serwisie lub domowym warsztacie.

Galeria programu

Program kierowany jest do różnego rodzaju użytkowników, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką, jak również tych bardziej zaawansowanych, którzy prowadzą już własne warsztaty. W obu przypadkach aplikacja pozwala w wygodny sposób zarządzać posiadanymi podzespołami, organizować je w projekty do wykonania oraz generować raporty dotyczące stanu posiadanych komponentów. Narzędzie wyposażone zostało w funkcję wyszukiwania w serwisach: elenota.pl, allegro.pl, google.pl, alldatasheet.com.

Każdy dodawany do katalogu podzespół charakteryzować może wiele parametrów opisujących rodzaj elementu, jego wartość, obudowę, typ i kategorię, cenę, lokalizację itp. Katalog Elektronika nie posiada żadnych ograniczeń co do wielkości tworzonej bazy. Użytkownik może katalogować dowolną ilość podzespołów, tworzyć wiele kategorii, a nawigację pomiędzy nimi ułatwia wbudowana wyszukiwarka. Z jej pomocą możemy m.in. odszukiwać elementy według ich nazwy, kategorii itp.

Zgromadzona przy użyciu aplikacji baza podzespołów elektronicznych może być bardzo łatwo eksportowana i w razie potrzeby również importowana. Program daje możliwość wyboru elementów z katalogu, które mają zostać zapisane lub odtworzone. Operacje związane z kopiami zapasowymi baz odbywają się za pośrednictwem plików, których struktura zapisana jest w XML.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 20.05.2016 22:28

W sumie to taki program do wszystkiego i do niczego. Zwykła baza danych z LibreOffice i mam taką samą funkcjonalność,

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.