r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Katalog Elektronika 0.9.9.1

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Katalog Elektronika to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, służąca do katalogowania podzespołów elektronicznych w małym serwisie lub domowym warsztacie.

Galeria programu

Program kierowany jest do różnego rodzaju użytkowników, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką, jak również tych bardziej zaawansowanych, którzy prowadzą już własne warsztaty. W obu przypadkach aplikacja pozwala w wygodny sposób zarządzać posiadanymi podzespołami, organizować je w projekty do wykonania oraz generować raporty dotyczące stanu posiadanych komponentów. Narzędzie wyposażone zostało w funkcję wyszukiwania w serwisach: elenota.pl, allegro.pl, google.pl, alldatasheet.com.

Każdy dodawany do katalogu podzespół charakteryzować może wiele parametrów opisujących rodzaj elementu, jego wartość, obudowę, typ i kategorię, cenę, lokalizację itp. Katalog Elektronika nie posiada żadnych ograniczeń co do wielkości tworzonej bazy. Użytkownik może katalogować dowolną ilość podzespołów, tworzyć wiele kategorii, a nawigację pomiędzy nimi ułatwia wbudowana wyszukiwarka. Z jej pomocą możemy m.in. odszukiwać elementy według ich nazwy, kategorii itp.

Zgromadzona przy użyciu aplikacji baza podzespołów elektronicznych może być bardzo łatwo eksportowana i w razie potrzeby również importowana. Program daje możliwość wyboru elementów z katalogu, które mają zostać zapisane lub odtworzone. Operacje związane z kopiami zapasowymi baz odbywają się za pośrednictwem plików, których struktura zapisana jest w XML.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 20.05.2016 22:28

W sumie to taki program do wszystkiego i do niczego. Zwykła baza danych z LibreOffice i mam taką samą funkcjonalność,

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.