r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KateOS Live 3.2 Beta

Strona główna Aktualności

Od dziś dostępna jest wersja beta KateOS Live 3.2. Jest to uruchamiana z płyty wersja systemu KateOs 3.2, który ukazał się w grudniu ubiegłego roku.

Nowe wydanie zawiera graficzny instalator, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć można zainstalować system na dysku. Płyta KateOS Live pozwala sprawdzić system w działaniu bez konieczności zmieniania czegokolwiek w komputerze, nadaje się także świetnie jako system ratunkowy lub awaryjny.

KateOS Live nie zawiera wszystkich pakietów obecnych w zwykłym KateOS. Jest to konfiguracja typowo biurkowa, w której brak serwerów i części narzędzi programistycznych. Nie stanowi to problemu, ponieważ resztę pakietów można doinstalować narzędziami updateos lub katepkg.

KateOS Live 3.2 można pobrać ze strony twórców (700MB). Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe, mogące zawierać błędy, sam instalator również nie otrzymał jeszcze ostatecznej formy

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.