r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KbdKaz 500 1.9

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KbdKaz 500 to specyficzne narzędzie, które wprowadza w systemie nowy układ klawiatury z ponad 500 dodatkowymi znakami. Pozwala ono wygodnie korzystać z amerykańskiej wersji napisów na klawiszach w standardowych (używanych w Polsce) klawiaturach.

Program, a raczej układ klawiatury, który jest przez niego oferowany stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych metod wprowadzania znaków, których próżno szukać na klawiaturze. Po opanowaniu prostych zasad obsługi pozwala on na dużo prostsze wprowadzanie wspomnianych znaków, niż ma to miejsce w przypadku tablic znaków, ich wprowadzania w postaci numerycznej lub przełączania klawiatur. Co istotne, nowy układ nie koliduje w żadnym stopniu z standardową metodą wprowadzania znaków.

r   e   k   l   a   m   a

KbdKaz 500 instaluje w systemie dodatkową bibliotekę DLL odpowiedzialną za układ klawiatury, identyczną jak wszystkie pozostałe układy. Dzięki temu przełączanie pomiędzy poszczególnymi układami odbywać się może za pośrednictwem wbudowanych w systemie narzędzi.

Uwaga!

  1. Szczegółowa instrukcja obsługi wraz z tabelą znaków skojarzonych jest dostarczana wraz z instalatorem i dostępna po zainstalowaniu narzędzia.
  2. Do każdej wersji systemu Windows wymagana jest inna biblioteka DLL, więc zawsze należy korzystać z instalatora, który instaluje edycję biblioteki przeznaczoną właśnie dla tego środowiska.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 15.07.2015 13:05

Świetny pomysł, rewelacyjny program! Pracuję przy składzie i DTP, często wprowadzam niestandardowe znaki. Ten mały program przyspieszył pracę niemal dwukrotnie. Gratulacje dla autora!

janmachura   1 #4 16.06.2013 18:51

W moim laptopie przy klawiszu Shift jest do niczego niepotrzebny klawisz |. Wiele razy kląłem jak go przypadkowo nacisnąłem zamiast Shifta.

Przy pomocy Kbdkaz zmieniłem funkcję tego klawisza na Shift i problem z głowy. Przy okazji mam dostęp do różnych znaczków.

Bardzo polecam !!

  #3 13.06.2013 16:16

Rewelacyjny program. Koniec z Alt+liczba. Gratulacje dla autora.

dzynks   1 #2 06.11.2012 15:04

Widzę że jest nowa wersja 1.4, tam są dopiero bajery...

epicki   1 #1 19.06.2012 23:51

w końcu ktoś pomyślał o tym że mamy więcej znaków niż 110 znaki - gratulacje i gorąco polecam!!!!!!!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.