KbdKaz 500 KbdKaz 500 1.9

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KbdKaz 500 to specyficzne narzędzie, które wprowadza w systemie nowy układ klawiatury z ponad 500 dodatkowymi znakami. Pozwala ono wygodnie korzystać z amerykańskiej wersji napisów na klawiszach w standardowych (używanych w Polsce) klawiaturach.

Program, a raczej układ klawiatury, który jest przez niego oferowany stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych metod wprowadzania znaków, których próżno szukać na klawiaturze. Po opanowaniu prostych zasad obsługi pozwala on na dużo prostsze wprowadzanie wspomnianych znaków, niż ma to miejsce w przypadku tablic znaków, ich wprowadzania w postaci numerycznej lub przełączania klawiatur. Co istotne, nowy układ nie koliduje w żadnym stopniu z standardową metodą wprowadzania znaków.

KbdKaz 500 instaluje w systemie dodatkową bibliotekę DLL odpowiedzialną za układ klawiatury, identyczną jak wszystkie pozostałe układy. Dzięki temu przełączanie pomiędzy poszczególnymi układami odbywać się może za pośrednictwem wbudowanych w systemie narzędzi.

Uwaga!

  1. Szczegółowa instrukcja obsługi wraz z tabelą znaków skojarzonych jest dostarczana wraz z instalatorem i dostępna po zainstalowaniu narzędzia.
  2. Do każdej wersji systemu Windows wymagana jest inna biblioteka DLL, więc zawsze należy korzystać z instalatora, który instaluje edycję biblioteki przeznaczoną właśnie dla tego środowiska.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!