Kcalmar – dieta i przepisy Kcalmar – dieta i przepisy version 1.0.14

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kcalmar – dieta i przepisy to aplikacja dla osób, które chcą wprowadzić zdrową dietę, dopasowaną do różnego stylu życia, np. dla ludzi zapracowanych lub sportowców.

Po zainstalowaniu, prosi o założenie konta, a zrobić to możemy używając konta facebookowego lub adresu e-mail. Następnie podajemy dane o naszej płci, wieku, wadze, wzroście, aktywności fizycznej i celu, który chcemy osiągnąć. Później program proponuje wybór jednej z czterech głównych kategorii dietetycznych: Korpo, Mama, Sport i Zdrowie. W każdej z nich możemy skorzystać z podkategorii, np. z diety super mózg, dla kulturystów, dietę dla osób chorujących na cukrzycę, dla wegetarian lub dla tych, którzy są uczuleni na gluten.

Po wybraniu diety (opracowanej przez profesjonalistę), otrzymujemy listę posiłków, których zaplanowano pięć na każdy dzień. Informacje podane są w przystępny sposób, za pomocą kafli, które pozwalają szybko podejrzeć, jaki następny posiłek nas czeka. Klikając w każdy kafelek, znajdziemy informacje o sposobie przygotowania dania, o jego wartości kalorycznej oraz listę potrzebnych składników. Program wyświetla też spis potrzebnych produktów w osobnej zakładce, dostępnej w prawym górnym rogu ekranu. Tam podana jest gramatura pokarmów oraz ich rodzaj, co ułatwi zakupy w sklepie. Ponadto, możemy zapisać w kalendarzu przypomnienia o nadchodzącym posiłku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!