Keep Yoga Keep Yoga

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Keep Yoga to aplikacja do ćwiczenia jogi w domowym zaciszu adresowana do nowicjuszy i weteranów.

Keep Yoga powstała z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić układ odpornościowy, zachować sprawność fizyczną, zadbać o lepszy sen lub po prostu się zrelaksować podczas medytacji. Autorzy programu udostępnili ponad 400 asan, więcej niż 10 planów treningowych, a także 7 kursów medytacji zaprojektowanych przez doświadczonych instruktorów jogi.

Niezależnie od tego, w jakim celu będziemy ćwiczyć, nasz profil użytkownika wzbogaci się zarówno o harmonogram treningów, jak i o statystyki. Za pomocą Keep Yoga możemy ponadto śledzić konta innych osób korzystających z aplikacji (np. członków rodziny, przyjaciół i znajomych), by sprawdzać ich postępy i porównywać je ze swoimi osiągnięciami.

Keep Yoga oferuje ćwiczenia podzielone na trzy zasadnicze grupy: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Po wybraniu określonego zestawu, na ekranie będą pojawiać się krótkie filmiki instruktażowe, przedstawiające ćwiczenia do wykonania. Możemy po prostu je odtwarzać lub – w razie potrzeby – zatrzymywać, by dostosować tempo treningu do własnych potrzeb i możliwości.

Zanim zdecydujemy się na pobranie aplikacji Keep Yoga powinniśmy mieć na uwadze fakt, że nie oferuje ona polskiej wersji językowej (dostępna jest wyłącznie po angielsku).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!