r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Keeper Password Manager 11.2.1

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł

Keeper to niewielka aplikacja dla platformy Android, która pozwala na przechowywanie wrażliwych danych takich jak login i hasła do różnego rodzaju usług w bezpiecznym miejscu. Aplikacja szyfruje dane, przez co zapewnia zachowanie bezpieczeństwa nawet na wypadek kradzieży urządzenia. Oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak synchronizacja danych w chmurze.

Przed skorzystaniem z aplikacji użytkownik musi założyć konto podając swój adres e-mail, bądź też zalogować się do już istniejącego konta. Kolejnym krokiem jest podanie hasła głównego aplikacji, które odpowiada za szyfrowanie danych. Po wykonaniu tych czynności aplikacja jest gotowa do działania. Główne okno wyświetla wszystkie zapisane przez użytkownika dane, a także szybkie przyciski nawigacyjne. Dane logowania mogą być grupowane w folderach, które zakłada się w momencie dodawania nowej pozycji do bazy. Oprócz loginu i hasła użytkownik może wprowadzić własny komentarz, a także załączyć plik lub obrazek. Dodatkowa funkcja to tworzenie dowolnych pół o dowolnej nazwie i tekstowej zawartości. Keeper posiada również zintegrowany generator haseł, umożliwiający szybkie stworzenie bezpiecznego ciągu znaków.

Program oferuje dodatkowe możliwości ochrony: kopię zapasową danych w chmurze i synchronizację między wieloma urządzeniami. Pięć nieudanych prób logowania może z kolei doprowadzić do autodestrukcji zapisanych w nim danych. Keeper pozwala ponadto na konfigurację weryfikacji dwuetapowej za pomocą wiadomości SMS, połączenia telefonicznego lub generatora kodów. Aplikacja jest udostępniona za darmo na czas 30 dni. Po tym okresie konieczne jest wykupienie abonamentu na jedno, lub nieograniczoną ilość urządzeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Koniec z „123456”. Doradzamy jak wymyślić skuteczne i łatwe do zapamiętania hasło

52
16.01.2017  •  Maciej Olanicki

Ryzyko włamania i utraty danych czy nawet kradzież środków z rachunku bankowego nie odstrasza użytkowników od stosowania śmiesznie słabych haseł chroniących konta internetowe. Takie wnioski można wyciągnąć z raportu opublikowanego przez twórców programu Keeper Password Manager. Raport opiera się na 10 mln haseł, które wyciekły w ciągu ostatniego roku. Biorąc pod uwagę, że większość dużych wycieków, o jakich dowiedzieliśmy się w zeszłym roku, miała miejsce przed kilkoma laty, można optymistycznie zakładać, że wiele się od tego czasu zmieniło. Niemniej fakty są miażdżące: najpopularniejszym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dobaczenko   10 #1 19.07.2017 09:05

Badziewie się samo instaluje na W10. Choćby to był najbezpieczniejszy manager haseł naswiecie, za to ku...wo nigdy go nie użyję.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.