Keepsafe Photo Vault Keepsafe Photo Vault 10.2.15

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

Keepsafe Photo Vault to niewielka aplikacja umożliwiająca zabezpieczenie dostępu do multimediów na rozmaite sposoby.

Możemy po prostu nadać kod PIN w aplikacji lub wybrać uwierzytelniania odciskiem palca. Dzięki temu osoby niepowołane nie będą mogły zobaczyć posiadanych przez nas fotografii czy filmów znajdujących się w pamięci smartfona lub tabletu. Z narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy chcemy zabezpieczyć kopie ważnych dokumentów, jak na przykład dowód osobisty, prawo jazdy czy karta kredytowa.

Keepsafe Photo Vault jest bardzo prosty w obsłudze. Działanie użytkownika ogranicza się głównie do zdefiniowania sposobu zabezpieczenia i wybrania plików w celu przeniesienia ich do przechowalni Keepsafe Photo. Co istotne, program zawiera funkcję synchronizacji danych między urządzeniami, co sprawia, że można z niego korzystać w formie prywatnej chmury (jest to również swojego rodzaju kopia zapasowa danych).

Na tym jednak nie koniec, bo Keepsafe Photo Vault został wyposażony w inne, przydatne funkcje. Możemy skierować urządzenie przenośne w dół, by natychmiast zablokować program. Jeśli natomiast zdecydujemy się udostępnić zdjęcie innej osobie, sami zadecydujemy, jak długo będzie ono wyświetlanie na ekranie odbiorcy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!