Kega Fusion Kega Fusion 3.63i

Strona główna Mac Programowanie Emulatory
Pobierz program

Kega Fusion to emulator stworzony przez Steve'a Snake'a, dzięki któremu uruchomimy wydane przez laty hity firmy SEGA na współczesnym komputerze.

Narzędzie pozwala na emulowanie gier wideo z następujących konsol: Sega SG1000, SC3000, SF7000, Master System, Game Gear, Genesis/Megadrive, SVP, Pico, SegaCD/MegaCD i 32X. Podobnie jak inne emulatory, również Kega Fusion wymaga oczywiście posiadania odpowiedniego pliku ROM, dzięki któremu będziemy w stanie włączyć daną produkcję na naszym pececie. Całość działa wyjątkowo płynnie i bezproblemowo. Wystarczy przeciągnąć obraz ROM do głównego okna programu, by rozpocząć zabawę.

Kega Fusion oferuje wiele opcji konfiguracyjnych umożliwiających dostosowanie programu zgodnie z preferencjami użytkownika, który może uruchamiać gry w oknie lub na dużym ekranie w wybranej przez siebie jakości obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera rozdzielczości od 640 na 480 do nawet 2715 na 1527 pikseli.

Warto dodać, że w Kega Fusion dostaliśmy również opcjonalny tryb, gdzie wyświetlany obraz do złudzenia przypomina ten, który "królował" w latach 80-tych na klasycznych odbiornikach. Mowa rzecz jasna o charakterystycznych poziomych liniach znanych chociażby również osobom mającym do czynienia z filmami zarejestrowanymi na kasetach VHS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!