r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kerbal Space Program

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielu ludzi marzy za młodu, by zostać astronautą, ale tylko ułamek populacji sen ten realizuje. Tym bardziej należy doceniać projekty, które pozwalają na loty w kosmos za pośrednictwem komputera. W sympatycznej grze Kerbal Space Program stajemy na czele ekspedycji złożonej z członków fikcyjnej galaktycznej rasy, chętnych założyć skafandry chroniące przed próżnią i dotrzeć tam na niebie, gdzie wzrok już nie sięga.

Galeria programu

Rozgrywka prowadzona może być w kilku trybach. Jedni poświęcą czas karierze, czyli mozolnemu rozwijaniu kolejnych technologii, aby w zaciszu własnej stacji kosmicznej móc budować coraz bardziej zaawansowane statki. Inni będą chcieli sobie po prostu polatać, więc pobawią się w trybie tak zwanej piaskownicy, by bez większych przeszkód poruszać się po wszechświecie. Znajdzie się też coś pośrodku, dla niezdecydowanych.

Jednostki składa się część po części. Wcześniej wypada poznać rolę poszczególnych elementów, bo w przeciwnym wypadku o wypadek nietrudno. Przeoczenie ważnego detalu również może potem sporo kosztować. Za realizm odpowiada zaawansowany silnik fizyczny, byśmy mogli poczuć się trochę jak konstruktorzy z NASA. Nie bez znaczenia będzie ponadto gromadzenie surowców czy pozyskiwanie nowych danych do badań. Co dobre, gra obsługuje fanowskie modyfikacje, aby zabawa nie miała końca.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala zakosztować budowania statków kosmicznych, ograniczając jednak liczbę dostępnych opcji, a przede wszystkim części i narzędzi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lemingus   5 #2 19.05.2017 22:11

Ciekawy symulator!

adamo000   14 #1 07.12.2015 21:02

Znam ten program z kanału AstroFaza na yt, który traktuje o astronomii. Polecam bardzo gorąco! Prowadzący jest bardzo spoko i ma znaczną wiedzę:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.