reklama

Kerio WinRoute Firewall 6.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Kerio Technologies Inc. ogłosiła wypuszczenie nowej wersji Kerio WinRoute Firewall 6.4. Nowa wersja zawiera m.in. moduł do monitoringu sieci - Kerio StaR - rozbudowane narzędzie, które pozwala zarówno specjalistom IT jak i menadżerom otrzymywać raporty dot. m.in. zwyczajów pracowników w sieci.

Ta nowa funkcjonalność pozwala stworzyć zrozumiały dla wszystkich profil każdego użytkownika w firmie. Prezentuje w formie tabeli listę wszystkich stron wyświetlanych w ciągu dnia oraz czas na nich spędzony. Przedstawia również wyniki wyszukiwania w Google i innych wyszukiwarkach, pobrania dużych plików, korzystanie z komunikatorów, przeglądanie plików multimedialnych, np. radia internetowego, YouTube oraz zdalnych połączeń.

Wszystkie raporty w Kerio StaR są sortowane wg użytkownika oraz czasu i dostępne w wersji do druku. Dostęp do statystyk i raportów możliwy jest poprzez szyfrowaną stronę WWW.

Testową wersję najnowszego wydania Kerio WinRoute Firewall pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Zapory sieciowe (firewalle).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić