Kerish Doctor Kerish Doctor 2020 4.80

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kerish Doctor jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.

Program z racji ilości oferowanych funkcji z całą stanowczością nazwać można kombajnem do obsługi systemu Windows. Oferuje on ciekawe narzędzie do wykrywania w czasie rzeczywistym i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem, a także zestaw kilkudziesięciu innych użytecznych opcji. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią nam oczyszczenie rejestru Windows ze zbędnych wpisów, usunięcie z dysku wszystkich plików tymczasowych, optymalizację usług systemowych, jak również manipulowanie ukrytymi ustawieniami Windowsa.

To jednak nie koniec możliwości, jakie daje nam oprogramowanie Kerish Doctor. W ręce użytkownika trafiają również narzędzia przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych, optymalizacji połączenia internetowego, zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz tymi uruchamianymi wraz z systemem. Nie zabrakło również opcji trwałego usuwania plików, odblokowywania zablokowanych danych czy też zarządzania punktami przywracania systemu.

Narzędzie pomimo dużej ilości funkcji polecić można każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi. Oferowane w jego obrębie opcje pozwalają z poziomu jednego programu kompleksowo zarządzać różnymi aspektami pracy komputera, systemu czy oprogramowania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szczegółowy, bezpieczny, nienachalny jak z iObit, doskonała praca w czasie rzeczywistym - nie obciąża systemu
BRAK
ocena użytkownika
07.01.2020 20:06 • Recenzja do wersji 2019 4.80

Wg mnie najlepszy program 'sprzątający" :) Zrobiłam porządki na 4 komputerach ( 8 lat, 6 lat 2 lata i 1,5 roku).
Jestem pod wrażeniem, a wypróbowałam już prawie wszystkie programy tego typu !
Do 15 stycznia 2020 jest w bardzo przystępnej cenie - 9,90 euro na 2 lata na 3 komputery - POLECAM !!!

Same plusy takie jak: Tryb gier, Anti-BSOD, widzi luki w systemie, wykrywa wirusy, odczuwana różnica pracy systemu po optymalizacji itd.
Żadnych minusów tu nie widzę.
ocena użytkownika
02.06.2018 20:37 • Recenzja do wersji 2018 4.70

Kerish Doctor to zawsze numer 1 wśród programów do czyszczenia i optymalizacji komputera i nigdy nie usuwa plików których sam Windows mógłby używać. Może i jest płatny to racja, lecz za to bardzo tani bo tylko 52zł za licencję na rok dla max 3 komputerów i oferuje sporo ciekawych funkcji i wiele ciekawych rzeczy. Bardzo polecam stosować się tego programu i kupować subskrypcję do tego softu by wspierać nie tylko twórców, ale nawet sam program.