r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kerish Doctor 2017 4.65

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kerish Doctor 2015 jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.

Galeria programu

Program z racji ilości oferowanych funkcji z całą stanowczością nazwać można kombajnem do obsługi systemu Windows. Oferuje on ciekawe narzędzie do wykrywania w czasie rzeczywistym i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem, a także zestaw kilkudziesięciu innych użytecznych opcji. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią nam oczyszczenie rejestru Windows ze zbędnych wpisów, usunięcie z dysku wszystkich plików tymczasowych, optymalizację usług systemowych, jak również manipulowanie ukrytymi ustawieniami Windowsa.

To jednak nie koniec możliwości, jakie daje nam oprogramowanie Kerish Doctor 2015. W ręce użytkownika trafiają również narzędzia przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych, optymalizacji połączenia internetowego, zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz tymi uruchamianymi wraz z systemem. Nie zabrakło również opcji trwałego usuwania plików, odblokowywania zablokowanych danych czy też zarządzania punktami przywracania systemu.

Narzędzie pomimo dużej ilości funkcji polecić można każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi. Oferowane w jego obrębie opcje pozwalają z poziomu jednego programu kompleksowo zarządzać różnymi aspektami pracy komputera, systemu czy oprogramowania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Za pracę jaką wykonuje dję mu 5+++
Nie mogę się dopatrzeć jakichkolwiek minusów chyba,że jest płatny ale wiadomo co płatne to i dobre.
ocena użytkownika

Z całą pewnością polecam ten program, chociaż używam go nie długo ale mnie naprawdę zaskoczył, co do jego pracy jaką wykonuje naprawdę działa jak "KOMBAJN" Polecam KD z całą pewnością,pracuje i wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie.Komputer o wiele stał się szybszy co za tym idzie wyczyścił z niego wszystkie śmieci i nie tylko.Polecam

19.08.2016 20:48 | Recenzja do wersji 4.60
Bardzo prosty w obsłudze,szybki a,że trochę kosztyje to wiadomo za dobre trzeba płacić,darmowe programy połowę tego nie robią co "DK"
Ja nie widzę żadnych minusów poprostu bardzo przydatny program dla komputera jeżeli chcemy zachować go w pełni sprawnym i oczyszczonym.
ocena użytkownika

Polecam program godny zaufania działa szybko i sprawnie naprawdę jak kombajn,a sam koszt jak na trzy stanowiska na dwa lata to tylko lekko ponad 50zł na jedno stanowisko,dobieramy sobie dwóch partnerów i mamy problem z głowy.
Używam go nie długo ale naprawdę robi wrażenie daję 5+Polecam ze swojej strony gorąco i zapewniam,że się nie zawiedziecie.

19.08.2016 19:01 | Recenzja do wersji 4.60
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #44 27.05.2017 07:17

Przydalby się temu programowi dobry tłumacz (może by się załapał na licencję ;), bo polska wersja językowa jest w wielu miejscach robiona translatorem, bez ładu i składu, pełno błędów gramatycznych, ortograficznych np. „nie ważne”, "PC prędkości bagażnika można zwiększyć (...)" Do tego pomyłki opisów pod funkcjami. Widać, że ktoś im kiedyś zrobił dobry przekład ale po dodaniu nowych funkcji już tego brak i sami robią to translatorem.
Póki co, w razie trudności ze zrozumieniem ;) lepiej przełączyć na angielski interfejs.

Zero Ghost   12 #43 26.05.2017 17:50

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Niestety ,promocja już wygasła ,zaglądaj na ta stronę ,jak coś kiedyś znajdę to wkleję info.
Osobiście też lubię ten program ,możesz ewentualnie spróbować Glary Utilities ,inne odpadają.
Jeśli chcesz mieć Glary Premium to masz tu link ,wystarczy wkleić podaną tam nazwę użytkownika i klucz.
http://www.comss.info/page.php?al=Glary_Utilities_Pro_free
Program możesz pobrać z dowolnej strony . Nazwa użytkownika to EaseUS Users ,nie moge wpisać tu klucza ,post zostanie skasowany ,klucz widać obok nazwy.
Glary jest w całości po Polsku , tylko nie instaluj go obok innego programu jak Kerish-Doctor , zainstaluj dopiero jak odinstalujesz tamten .
Nie instaluj czasem Malware Hunter od Glarysoft ,program sypie strasznie fałszywkami ,Zemana jest lepsza.

  #42 23.05.2017 18:06

Przez niezrozumienie darmowy klucz licencyjny przeszedł mi koło nosa bo nie wiedziałem ,że kolejna akcja reklamowa darmowa jest możliwa gdy mam zainstalowany Kerish Doctor z opcją kup licencję . Próbowałem wcześniej z jakieś strony pobrać dalej klucz to kończyło się przekierowaniem na stronę producenta w celu pobrania całego programu i zarejestrowaniem się na stronie producenta . Kerish Doctor mam ale kończy się za 50 dni darmowe testowanie a jest tylko kupno licencji . Myślałem ,że muszę pobrać nowy program na stary program z pełną instalacją . A ma być niecały program - tylko kopiujesz klucz i wklejasz . Stąd moje wahanie czy tak zrobić czy tamten najpierw odinstalować aby dopiero pobrać nowy darmowy . W dodatku aktywacja polegała z wpisaniem nazwiska i maila ,więc te same dane mnie dyskwalifikują do kontynuacji kolejnego darmowego . O programie wypowiadałem się pozytywnie i pochlebnie ,więc tym bardziej czeka mnie rozczarowanie skoro były takie możliwości dalszej aktywacji programu jak podaliście . Oczywiście wszystkie podane strony i linki do pobrania K.D są już nieaktualne .

Zero Ghost   12 #41 18.05.2017 17:20

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Raz zainstalowany program jako darmowy skutkuje tym ,że nie można pobrać kolejny jako darmowy z innego źródła promocji

Nie prawda :) ,miałem ten program już z Sharewareonsale , z Giveawayoftheday i teraz kolejny raz z Giveawayoftheday
Kopiujesz klucz i wklejasz ,to wszystko , aktualnie mam licencje do 16 czerwca 2018 roku.

Nie instaluj nowego programu ,tylko wklej nowy klucz i wpisz na kogo jest zarejestrowany ,ten ostatni jest na Giveawayoftheday
wpisujesz to razem nie osobno .

Autor edytował komentarz w dniu: 18.05.2017 17:22
  #40 16.05.2017 21:41

Raz zainstalowany program jako darmowy skutkuje tym ,że nie można pobrać kolejny jako darmowy z innego źródła promocji . Dlatego producent zaleca logowanie się na stronie producenta w celu otrzymania darmowego klucza na podany okres czasu . Klucz jest jednorazowy tylko pierwszy raz jako free . Pozostaje zakup programu bo cena nie jest duża a program jest.b. dobry ,więc warto .Pozostało mi 63 dni darmowego korzystania a po tym okresie muszę go kupić bo z programu jestem zadowolony .

forester9   6 #39 16.05.2017 17:04

Bezpośredni link do uzyskania klucza:
https://www.giveawayoftheday.com/kerish-doctor-2017/get-key/
Bardzo fajny program. Korzystam i jestem zadowolony

vortexx   3 #38 16.05.2017 12:26

Roczna licencja dostępna tutaj https://www.giveawayoftheday.com/kerish-doctor-2017/
oraz tutaj http://www.comss.info/page.php?al=Kerish_Doctor_2017_free

Autor edytował komentarz w dniu: 16.05.2017 12:28
Zero Ghost   12 #37 16.05.2017 11:32

Licencja na rok ,promocja wygaśnie za 22 godziny... https://www.giveawayoftheday.com

  #36 28.03.2017 12:21

Obecnie cena jego została w promocji obniżona na 9 euro to po przeliczeniu wychodzi 50 zł a więc cena przystępna za rok
płatnego użytkowania . Mam go jeszcze darmowego do testowania na 100 dni ale skoro spisywał się na Windows b.dobrze , więc zamierzam go kupić jako ciąg dalszy jego pracy .

  #35 25.02.2017 12:10

@Papcio_Chmiel: to byśmy się cofnęli do czasów Windows 3.x i 9x gdzie zapisywano ustawienia w plikach INI.
Sam Rejestr nie jest złym rozwiązaniem szkoda tylko MS pozostawił dbanie o niego zewnętrznym firmom samemu nie oferując praktycznie żadnych narzędzi do jego czyszczenia i optymalizacji, naprawy błędnych wpisów (w przypadkach gdy się da) itd. Takie narzędzie powinno być w systemie i to domyślnie ustawione na cykliczne uruchamianie przy starcie.
Co do folderów do przechowywania plików konfiguracyjnych to przecież we wszystkich nowszych wersjach Windows takie istnieją i to od programisty zależy jak napisze aplikację czy będzie korzystała z rejestru czy z z takiego folderu.

Papcio_Chmiel   2 #34 09.02.2017 07:57

jak to dobrze, że mamy tak wspaniały OS jak Windows - przynajmniej developerzy takich aplikacji mają co robić.
A gdyby tak Microsoft stworzył takiego OS'a w którym nie ma REJESTRU, gdzie aplikacje zapisują pliki konfiguracji i preferencji użytkownika np. w swoim katalogu, albo w /user/preferences jako osobne pliki nie związane z konfigiem OS'a ?
nie, to byłoby zbyt piękne.

Grandalf   3 #33 25.01.2017 11:42

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Wysłany, ale tym razem sobie zapisz.

  #32 23.01.2017 17:12

@Grandalf: Niestety powtórka z rozrywki gdyż mam drugi komputer a nadal chcę testować ten program przez pozostałe dni . Musiałem K.D ponownie zainstalować a klucza zapisanego nie mogę znaleźć .Proszę przesłać klucz na adres poczty : attocofi-1049@yopmail.com

forester9   6 #31 08.01.2017 11:08

Kerish Doctor 2017 4.65 DC 2017.01.06:
http://www.kerish.org/pl/get_file.php

  #30 31.12.2016 17:22

Mam go od dwóch miesięcy i testując go stwierdzam ,że jest przydatny i czuwa nad optymalizacją Windows na bieżąco .Szereg napraw , wykryć problemów , poszukiwanie błędów program robi sam a z moim udziałem mam diagnostykę i narzędzia z których w razie potrzeby korzystam i skanuję z dobrym skutkiem .Wniosek - komputer działa prawidłowo i Windows 7 też , gdyż nie jest zaśmiecony i zamulony dzięki Kerish Doctor .Początkowo usuwał mi sporo plików ale myślę ,że usuwał te niepotrzebne pozostawiając prawidłowe z dużym wyczuciem bezpieczeństwa . Obecnie trochę przystopował z usuwaniem ale być może uporządkował komputer do stanu normalnego i usuwa gdy coś zbyt dużo nagromadzi się niepotrzebnego i jakieś pozostałości śmieciowe w systemie .Nie przeszkadza mi funkcja głosowa lub wizualna informująca - jaką Kerish .D dokonał naprawę .

gorgul   2 #29 23.12.2016 17:51

Program jest świetny i o wiele lepszy od tuneupów czy ASC, u nas Kerish jest mało znany ale mam nadzieję że będzie bardziej bo jest wart tego.Korzystam już od dłuższego czasu i chwalę sobie.

gorgul   2 #28 23.12.2016 17:48

@Don Pedro.13 (niezalogowany): opcja ta jest w - prywatność użytkownika -

  #27 12.11.2016 11:17

Jestem w trakcie testowania programu .Nie mogę znaleźć w Kerish D. funkcji jak w Firefox : Wyczyść historie przeglądania i muszę to robić ręcznie wyczyszczenie w pasku narzędzia Windowsa ? W Kerish D. " Prywatność użytkownika " mimo ,że ma min. usuwanie ciasteczek ,historii to tego nie robi ponieważ po otwarciu paska u góry Google np. Historia i Wyczyść historie przeglądania - wyznaczone elementy nie zostały usunięte mimo ,że pokazuje ,że usuwa .

  #26 08.11.2016 16:44

@Grandalf: Wyślij jeszcze raz - dzięki może uda aktywować . Coś poszło nie tak z pocztą 24 godziny .

Grandalf   3 #25 07.11.2016 01:54

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Licencja wysłana na podany adres.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.