r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kerkythea 2008 Echo w vortalu

Strona główna Aktualności

Prawie rok po udostępnieniu ostatniej wersji programu Kerkythea twórcy wydali nową odsłonę tejże interesującej aplikacji służącej do ray tracingu.

Kerkythea to produkt darmowy, który zyskał sporą popularność m.in. w kręgach osób zajmujących się projektami architektonicznymi, a także na szerszą skalę wykorzystywany już przez wiele instytutów naukowych. Program dostępny jest w wersji na wszystkie główne platformy, w tym Windows, Linux oraz Mac OS X.

Autorzy w wersji 1.3.0.2 wprowadzili szereg udoskonaleń i poprawek w kodzie oraz oczywiście kilkanaście nowych opcji ułatwiających pracę z aplikacją, jak również poszerzających spektrum możliwości programu: dodano chociażby ikony oraz paski narzędzi umożliwiające teraz lepszy dostęp do najpotrzebniejszych opcji, czy też - z bardziej technicznych - obsługę bitmap hdr w procesie renderingu. Zmian jest naturalnie dużo więcej, a przekładają się one na większe możliwości, a także ulepszoną stabilność i szybkość działania tego środowiska renderującego.

Najnowszą wersję aplikacji Kerkythea 2008 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.