Kerkythea 2008 Echo w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Prawie rok po udostępnieniu ostatniej wersji programu Kerkythea twórcy wydali nową odsłonę tejże interesującej aplikacji służącej do ray tracingu.

Kerkythea to produkt darmowy, który zyskał sporą popularność m.in. w kręgach osób zajmujących się projektami architektonicznymi, a także na szerszą skalę wykorzystywany już przez wiele instytutów naukowych. Program dostępny jest w wersji na wszystkie główne platformy, w tym Windows, Linux oraz Mac OS X.

Autorzy w wersji 1.3.0.2 wprowadzili szereg udoskonaleń i poprawek w kodzie oraz oczywiście kilkanaście nowych opcji ułatwiających pracę z aplikacją, jak również poszerzających spektrum możliwości programu: dodano chociażby ikony oraz paski narzędzi umożliwiające teraz lepszy dostęp do najpotrzebniejszych opcji, czy też - z bardziej technicznych - obsługę bitmap hdr w procesie renderingu. Zmian jest naturalnie dużo więcej, a przekładają się one na większe możliwości, a także ulepszoną stabilność i szybkość działania tego środowiska renderującego.

Najnowszą wersję aplikacji Kerkythea 2008 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D

© dobreprogramy