Ketchapp Basketball Ketchapp Basketball

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ketchapp Basketball to prosty symulator gry w koszykówkę. Podstawowym zadaniem gracza jest oddać jak najwięcej celnych rzutów do kosza, a do wyboru jest kilka trybów zabawy.

W grze możemy powalczyć w trybie bez ograniczeń czasowych, ale z limitem niecelnych prób. Ponadto, aplikacja oferuje tryb walki z czasem, w którym przez 20 sekund musimy zdobyć jak najwięcej punktów, do dyspozycji jest też tryb Bounce (rzucamy, wcześniej odbijając wirtualną piłkę od ściany) oraz Multi Hoops. Ten ostatni jest najbardziej dynamiczny, na ekranie pojawia się bowiem spora liczba koszy, które na dodatek poruszają się. Dzięki temu za pomocą jednego rzutu można trafić nawet kilkakrotnie.

Mechanizm sterowania zastosowany w grze jest prosty: wystarczy przesunąć palec po ekranie, aby rzucić piłkę. Trzeba jednak pamiętać o wytyczeniu odpowiedniego toru lotu oraz sile rzutu. To wszystko sprawia, że Ketchap Basketball może być ciekawą propozycją rozrywki na chwilę przerwy w pracy lub podczas podróży.

Celne trafienia przekładają się nie tylko na punkty, ale też na gwiazdki. Możemy je wykorzystać, aby uzyskać dostęp do nowych elementów do wykorzystania w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!