r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ketchapp Football 1.2

Strona główna Android Gry Sportowe

Ketchapp Football to prosty symulator gry w piłkę nożną. Zadaniem użytkownika jest trafić piłką w tarcze pojawiające się w losowych punktach bramki, a do dyspozycji są trzy tryby rozgrywki.

Gra dostarcza wciągającej sportowej rozrywki. Na ekranie głównym widzimy bramkę piłkarską, w której pojawiają się tarcze strzelnicze. Zadaniem gracza jest trafić piłką w tarczę, która pojawia się w różnych miejscach bramki, a za każdy celny strzał otrzymamy gwiazdkę. Warto pamiętać, że liczba strzałów nie jest nieograniczona. Po trzech pudłach (gdy piłka wyleci np. poza bramkę) runda zostanie zakończona. Do wyboru są trzy tryby zabawy: trening, czasówka (jak najwięcej goli w określonym czasie) oraz rzuty wolne.

Dzięki gwiazdkom zbieranym w grze możemy dokupić dodatkowe elementy, np. inną pogodę, nowy rodzaj bramek, nowe piłki itp. Są one dostępne także dzięki modułowi mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.