Ketchapp Football Ketchapp Football

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ketchapp Football to prosty symulator piłkarski, w którym zadaniem gracza jest trafiać w kolejne tarcze pojawiające się w bramce.

Zadanie stojące przed użytkownikiem w aplikacji Ketchapp Football jest proste. Należy trafiać w tarcze, które losowo wyświetlają się w różnych miejscach bramki. Za strzał w tzw. dziesiątkę otrzymamy większą liczbę punktów, z kolei po trzech "pudłach" zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Dodatkowo, sterowanie torem lotu uderzonej piłki do łatwych nie należy i trzeba sporo precyzji, aby trafić nie tylko w tarczę, ale choćby w bramkę.

W grze znajdziemy trzy tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to trening, w którym możemy doszlifować technikę strzałów. Drugi to tzw. tryb rzutów wolnych, w którym pojawia się utrudniający zabawę wirtualny bramkarz, a gracz musi zdobyć jak najwięcej goli w określonym czasie. Trzeci tryb jest trybem wolnym, w którym można strzelać do woli i do czasu, aż wyczerpiemy limit pomyłek.

Za celne strzały otrzymujemy nagrody w postaci złotych gwiazdek. Służą one do kupowania nowych elementów, m.in. piłek, pogody, nowych bramkarzy oraz rodzaju nawierzchni wirtualnego boiska, na którym gramy.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera opcję dokupienia złotych gwiazdek. Zapłacimy za nie ok. 1 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!