Kexi 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazało się nowe wydanie aplikacji Kexi oznaczonej numerem 2007. Program jest oferowany w pakiecie z pełną pomocą techniczną przez firmę OpenOffice Polska.

Do nowości należy m.in. pełna obsługa grafiki i zdjęć w bazie danych, kolumny odnośnika - listy rozwijane, zapytania parametryczne i wartości domyślne. Dostępna jest teraz funkcja defragmentacji plików bazy danych, co może zmniejszyć ich rozmiar nawet kilkakrotnie. Poprawiono i unowocześniono ponad 300 elementów aplikacji.

Kexi 2007 jest inicjatywą firmy OpenOffice Polska oferowaną w ramach pakietów oprogramowania i usług OpenOfficePL. Kexi to międzynarodowy projekt oprogramowania rozwijany na zasadach Open Source przez firmę oraz niezależnych programistów. Kexi 2007 przygotowane przez firmę OpenOffice Polska odpowiada wersji 1.1.1, wchodzącej w skład pakietu biurowego KOffice 1.6.1.

Szczegółowy opis nowych funkcji programu znajduje się na stronie producenta. Produkt jest dostępny w pakietach biurowych OpenOfficePL Professional, oraz jako bezpłatne uaktualnienie dla obecnych klientów firmy. Darmowa wersja testowa dostępna jest w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Bazy danych.

© dobreprogramy
s