r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KeyLock 1.4.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KeyLock jest niewielkim narzędziem, pozwalającym na zablokowanie komputera, jeśli wybrany nośnik zostanie z niego usunięty - nośnikiem takim zazwyczaj są zewnętrzne nośniki danych USB.

Dzięki blokowaniu komputera w przypadku braku podpiętego pendrive'a (lub innego, zdefiniowanego wcześniej napędu) możemy zabezpieczyć swoją stację roboczą przed niepowołanym dostępem, wiedząc, że nikt nieupoważniony nie zdoła uzyskać dostępu do komputera i zawartych w nim danych. Jak na tak niewielką aplikację, KeyLock posiada przyzwoitą ilość dodatkowych opcji, pozwalających ustawić nie tylko "dysk odblokowujący" i hasła, ale również inne funkcje.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród tych dodatkowych opcji miło jest widzieć opcje zmiany kolorystyki i stylu graficznego ekranu logowania czy też całkiem sporo możliwości ustawienia energooszczędności, co jest szczególnie wartościowe dla użytkowników chcących zabezpieczyć laptopy. W każdej chwili możemy również dokonać eksportu lub importu ustawień, bądź też zresetować blokadę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 18.06.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Magnum 44   18 #2 19.06.2016 13:23

Bardzo przyjemny programik, jak się często zostawia komputer w miejscu obleganym przez znajomych i szybko chce się zablokować lub odblokować, bez wpisywania hasła, żeby nikt nie podpatrzył :P

  #1 24.11.2015 13:59

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ten program jest darmowy tylko do użytku domowego czy dla firm też?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.