KeyScrambler Personal KeyScrambler Personal 3.12.0.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KeyScrambler Personal to podstawowa, udostępniona przez producenta bezpłatnie wersja przydatnego narzędzia zabezpieczającego komputer przed szkodnikami wykradającymi poufne dane wpisywane na klawiaturze. Rozpowszechniane jest ono jako rozszerzenie do przeglądarek internetowych i wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania oraz modyfikowania wprowadzanych przez użytkownika danych.

Program daje nam możliwość skutecznej ochrony wszystkich wprowadzanych w obrębie przeglądarki poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kont bankowych itp. Podczas swojego działania automatycznie szyfruje wszystkie wpisywane znaki w taki sposób, że są one bezwartościowe dla potencjalnego intruza. KeyScrambler Personal stworzony został jako narzędzie do zabezpieczania użytkownika przed takimi szkodnikami jak keyloggery i komponenty spyware, które najczęściej wykradają dane z komputerów.

Wśród obsługiwanych przeglądarek znajdziemy ponad 30 różnych pozycji - w tym te najpopularniejsze jak Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera czy Safari. Narzędzie poza prostym i intuicyjnym interfejsem charakteryzuje się również niskim zużyciem zasobów systemowych. Podczas swojego działania KeyScrambler Personal rezyduje w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając podczas codziennej pracy z komputerem.

Poza wersją bezpłatną twórca udostępnia także dwie płatne wersje oznaczone jako Professional oraz Premium. Oferują one dodatkowo zautomatyzowany mechanizm aktualizacji oraz wiele dodatkowych zabezpieczeń w obrębie systemu Windows, jak również zainstalowanych w nim aplikacji - komunikatorów, klientów poczty e-mail, aplikacje biurowe itp. Szczegółowe porównanie wszystkich dostępnych edycji znajdziemy na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki dla systemu, łatwa konfiguracja, dobrze spełnia swoje funkcje
czasami chwilo nie chce współpracować ( firefox ), czasami mocno obciąża procesor bez przyczyny
ocena użytkownika
31.07.2014 20:24 • Recenzja do wersji 3.4.0.4

Program dobrze spełnia swoje zadanie. W charakterystyce technicznej wyczytałem, że znaki są szyfrowane już na poziomie explorera co zabezpiecza również wszelkaie dane które zapisujemy np w notatniku czy wordzie. ( darmowa wersja zabezpiecza tylko te znaki które wpisujemy w przegladarce ). Program jest lekki, łatwy w instalacji i użytkowaniu. Mozna łatwo ustawić czy chcemy i gdzie ma wyswietlać powiadomienia oraz czy ma się aktualizowac automacznie itp. Na pasku możemy w czasie rzeczywistym sledzić jakie zaszyforowane znaki aktualnie wpisujemy. Minusy ? Czasem zeświruje i nie chce się aktywować pod firefoxem, wtedy trzeba po prostu wyłączyć i włączyć aby się załadował od nowa. Czasem również usługa keyscramblerlogon.exe nadmiernie i bez przyczyny obciąża procesor ( nie znalazłem info za co odpowiada ale nie łączy się z serwerem więc to jakiaś wewnętrzna opcja ). Ogólnie polecam.

same plusy
brak
ocena użytkownika
07.10.2013 11:52 • Recenzja do wersji 3.2.0.3

Świetny lekki programik który pozwala bezpiecznie zalogować się na swoje konto bankowe lub mailowe szyfrując nasze hasła i nazwy użytkowników w czasie rzeczywistym mogę śmiało go polecić