r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KeyScrambler Personal 3.11.0.3

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KeyScrambler Personal to podstawowa, udostępniona przez producenta bezpłatnie wersja przydatnego narzędzia zabezpieczającego komputer przed szkodnikami wykradającymi poufne dane wpisywane na klawiaturze. Rozpowszechniane jest ono jako rozszerzenie do przeglądarek internetowych i wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania oraz modyfikowania wprowadzanych przez użytkownika danych.

Program daje nam możliwość skutecznej ochrony wszystkich wprowadzanych w obrębie przeglądarki poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kont bankowych itp. Podczas swojego działania automatycznie szyfruje wszystkie wpisywane znaki w taki sposób, że są one bezwartościowe dla potencjalnego intruza. KeyScrambler Personal stworzony został jako narzędzie do zabezpieczania użytkownika przed takimi szkodnikami jak keyloggery i komponenty spyware, które najczęściej wykradają dane z komputerów.

Wśród obsługiwanych przeglądarek znajdziemy ponad 30 różnych pozycji - w tym te najpopularniejsze jak Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera czy Safari. Narzędzie poza prostym i intuicyjnym interfejsem charakteryzuje się również niskim zużyciem zasobów systemowych. Podczas swojego działania KeyScrambler Personal rezyduje w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając podczas codziennej pracy z komputerem.

Poza wersją bezpłatną twórca udostępnia także dwie płatne wersje oznaczone jako Professional oraz Premium. Oferują one dodatkowo zautomatyzowany mechanizm aktualizacji oraz wiele dodatkowych zabezpieczeń w obrębie systemu Windows, jak również zainstalowanych w nim aplikacji - komunikatorów, klientów poczty e-mail, aplikacje biurowe itp. Szczegółowe porównanie wszystkich dostępnych edycji znajdziemy na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki dla systemu, łatwa konfiguracja, dobrze spełnia swoje funkcje
czasami chwilo nie chce współpracować ( firefox ), czasami mocno obciąża procesor bez przyczyny
ocena użytkownika

Program dobrze spełnia swoje zadanie. W charakterystyce technicznej wyczytałem, że znaki są szyfrowane już na poziomie explorera co zabezpiecza również wszelkaie dane które zapisujemy np w notatniku czy wordzie. ( darmowa wersja zabezpiecza tylko te znaki które wpisujemy w przegladarce ). Program jest lekki, łatwy w instalacji i użytkowaniu. Mozna łatwo ustawić czy chcemy i gdzie ma wyswietlać powiadomienia oraz czy ma się aktualizowac automacznie itp. Na pasku możemy w czasie rzeczywistym sledzić jakie zaszyforowane znaki aktualnie wpisujemy. Minusy ? Czasem zeświruje i nie chce się aktywować pod firefoxem, wtedy trzeba po prostu wyłączyć i włączyć aby się załadował od nowa. Czasem również usługa keyscramblerlogon.exe nadmiernie i bez przyczyny obciąża procesor ( nie znalazłem info za co odpowiada ale nie łączy się z serwerem więc to jakiaś wewnętrzna opcja ). Ogólnie polecam.

31.07.2014 20:24 | Recenzja do wersji 3.4.0.4
same plusy
brak
ocena użytkownika

Świetny lekki programik który pozwala bezpiecznie zalogować się na swoje konto bankowe lub mailowe szyfrując nasze hasła i nazwy użytkowników w czasie rzeczywistym mogę śmiało go polecić

07.10.2013 11:52 | Recenzja do wersji 3.2.0.3

Komentarze

0 nowych
  #7 29.12.2017 23:14

Nie współdziała z Edge na Win10 x64. Nie można niczego wpisać.

  #6 27.06.2017 10:42

Z tego co czytam program nie jest bezobsługowy lub łatwy w obsłudze . Program wymaga własnych ingerencji myślowych w programie - jeżeli chodzi o monity , ustawienia ,jakie działania podjąć ? Uważam ,że program jest dla bardziej zaawansowanych , informatyków lub tych co wiedzą co robić i jakich błędów unikać oraz najlepiej dla znających angielski ? Sama wiedza czytana ,intuicja trafiona nie zawsze wystarczy bez zrozumienia czy bez praktyki z programem .Program łatwy i samo intuicyjny jest Zemana Antilogger Free i tu nic nie trzeba robić z głową bo program robi to za ciebie w tle systemu .Pozostałe dwa programy z małego wyboru
kilku programów tego typu , należą też do trudnych lub nierozwijanych .Na szczęście podstawowe antywirusy z reguły płatne lub niektóre , mają też w sobie funkcję poszukiwawczą szkodników typu keylogger lub ransomaware lub jedno i drugie i nie trzeba instalować dublerów .

Quassar   7 #5 25.04.2017 04:35

@Ryczykipiur: Najlepszy ma SS <3

Ryczykipiur   4 #4 16.01.2017 20:47

Kiedyś używałem bo to był jedyny tego typu program, teraz ma go SpyShelter i Zemana antilogger

  #3 14.10.2015 20:30

Jest nowa wersja.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 04.01.2015 00:46

@Anonim (niezalogowany): Nie, ten program "nie przepuszcza" nowych syfków a nie usuwa siedzących w systemie. Do tego są inne rozwiązania.

  #1 17.11.2014 23:23

A ten program mnie ochroni jak mam keyloggera i dopiero go zainstaluje?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.