Keyboard Master 1.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Keyboard Master to narzędzie do obsługi rozmaitych programów za pomocą komend wydawanych przez klawiaturę numeryczną w systemie operacyjnym Windows.

Działanie aplikacji jest bardzo proste – w odpowiednim menu konfiguracyjnym możemy przypisać wybrane cyfry do czynności, jakie wykonać ma Keyboard Master po wciśnięciu odpowiednich klawiszy lub ich kombinacji. Istnieje również możliwość ustawienia opóźnienia liczonego w milisekundach. W ten sposób możemy na przykład bardzo szybko ponownie uruchomić lub zrestartować komputer.

Keyboard Master charakteryzuje się nieskomplikowanym i bardzo czytelnym interfejsem użytkownika. Na ekranie ustawień, przedstawionym w formie tabelki, użytkownik może dodawać lub edytować kolejne polecenia, przenosić je w górę lub na dół, a także określić, czy dana czynność ma zostać wykonana po skorzystaniu z kombinacji klawiszy czy też sekwencji przycisków. Informacje na temat zdefiniowanych zadań są natomiast dostępne na ekranie głównym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza