Keyboard & Mouse Simulator Keyboard & Mouse Simulator 1.2

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Keyboard & Mouse Simulator to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie wszystkich możliwych akcji wykonywanych za pomocą klawiatury i myszki.

Aplikacja jest przydatna szczególnie wtedy, gdy regularnie wykonujemy te same czynności na komputerze, a nasze działania nie wymagają specjalistycznej wiedzy (np. wprowadzanie określonych danych tekstowych). Keyboard & Mouse Simulator imituje działania prawdziwego użytkownika, pozwalając mu zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na zajęcie się bardziej produktywnymi zadaniami. Jednocześnie aplikacja okazuje się bardzo pomocna w grach wideo, które wymagają na przykład wielokrotnego kliknięcia myszą.

Keyboard & Mouse Simulator charakteryzuje się bardzo intuicyjnym interfejsem i jest niezwykle prosty w obsłudze. Korzystanie z programu ogranicza się wyłącznie do utworzenia listy działań i poleceń lub też zarejestrowaniu akcji wykonywanych na klawiaturze i myszy, które następnie zostaną odtworzone przez program. Narzędzie może "zapamiętywać" oczywiście nieskomplikowane akcje, jak i znacznie bardziej złożone kombinacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!