Khan Academy Khan Academy

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Khan Academy to oficjalna aplikacja dedykowana usłudze o tej samej nazwie. Najprościej nazwać ją platformą edukacyjną, skupiającą się w większości na materiałach wideo.

W bazie Khan Academy znajdziemy ponad 6500 filmów edukacyjnych podzielonych na wiele różnych kategorii takich jak np: matematyka, fizyka, chemia, astronomia, medycyna, biologia, historia czy ekonomia. Więcej o samej usłudze możecie przeczytać w jednym z naszych tekstów poświęconych edukacji.

Aby odnaleźć konkretne materiały możemy skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też katalogu podzielonego na poszczególne dziedziny. Lekcje to w dużej mierze materiał wideo wzbogacony o obszerny opis i wprowadzenie. Aby ułatwić dostęp do ulubionych treści możemy zalogować się na nasze konto, nie jest to jednak niezbędne do korzystania z programu.

Khan Academy pozwala na pobieranie materiałów do pamięci urządzenia, dzięki czemu skorzystamy z nich nawet bez dostępu do sieci. Aplikacja jak i dostępne z jej poziomu treści są darmowe. Co więcej materiały są udostępniane na otwartej licencji Creative Commons. To świetna propozycja dla osób, które chcą we własnym zakresie powiększyć swoją wiedzę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!