Kick Hero Kick Hero 2.08

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kick Hero to wciągająca gra sportowa, będąca arkadową wariacją na temat piłki nożnej. Zadaniem gracza jest uderzać futbolówkę w odpowiednim tempie i uderzać nią w przeciwników widocznych na planszy.

Gra dostarcza prostej rozrywki, która idealnie nada się na chwilę odpoczynku np. podczas jazdy autobusem. Sterujemy wirtualnym piłkarzem, który przemierza miasto odbijając piłkę. Należy kopać ją przed siebie, a trudność w sterowaniu polega na tym, że kopnięcie musimy wykonać, gdy piłka trafi idealnie w środek okręgu, który wyświetla się przed naszą postacią. Tę czynność należy wykonywać cyklicznie uważając, by piłka nas nie uderzyła, wtedy bowiem runda się zakończy. Ponadto, odbijając piłkę będziemy pozbywać się przeciwników, a każdy unieszkodliwiony oznacza punkty, które zamienimy na nowy strój dla naszego zawodnika.

Aplikacja ma świetną szatę graficzną, przypominającą gry z początku lat 90.: pełną pikseli i nieco rozmazanych elementów tła. Równie dobrze prezentuje się oprawa muzyczna: utrzymana w konwencji disco, lekka i wpadająca w ucho.

Grę Kick Hero można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować wyniki z chmurą Google, a także porównywać nasze rezultaty z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!