Kick Hero Kick Hero

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kick Hero to animowana gra sportowa, pozwalająca się wcielić w wirtualnego piłkarza. Naszym zadaniem jest odbijać piłkę w odpowiednim rytmie i pozbywać się kolejnych przeszkód na naszej drodze.

Pomysł zastosowany w grze jest prosty i wciągający. Sterujemy wirtualnym piłkarzem, przypominającym nieco bohatera popularnych kreskówek z Japonii emitowanych w Polsce w latach 90. Przemierzamy miasto, odbijając futbolówkę przed siebie i w ten sposób pozbywając się rywali na naszej drodze. Sterujemy jedynie kopnięciami piłki, bohater przesuwa się automatycznie. Zasady sterowania są dość wymagające: piłkę musimy uderzać cyklicznie za każdym razem, gdy trafi w okrąg wyświetlający się tuż przed graczem. Jeśli zrobimy to zbyt wcześnie lub zbyt późno, wówczas runda się zakończy. Trzeba też uważać na tor lotu piłki, gdy opada ona po trafieniu jednego z przeciwników. Gdy w nas uderzy z góry, wtedy też zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa.

Gra jest dostępna za darmo, znajdziemy też w niej mikropłatności. Płacąc realną walutą, możemy dokupić nowy wygląd sterowanego przez nas piłkarza, a także nowe ubrania i nowe rodzaje piłek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!