KickMyGraphics 2.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KickMyGraphics to darmowe i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia, nagrywania oraz edycji animacji w formacie GIF. Dysponuje ono zestawem funkcji, pozwalającym nawet niedoświadczonym użytkownikom tworzyć animowane obrazy ze zdjęć czy materiałów wideo.

W skład programu wchodzą tak naprawdę dwa uzupełniające się narzędzia, służące do przechwytywania obrazu oraz edycji animacji. Pierwsze z nich daje nam możliwość łatwego nagrania dowolnego obszaru ekranu i generowania animacji w formacie GIF. Z kolei druga, znacznie bardziej rozbudowana, służy m.in. do edycji i tworzenia GIF-ów na podstawie wczytanych plików graficznych czy filmów.

Wśród oferowanych przez KickMyGraphics narzędzi edycyjnych znalazły się wszystkie niezbędne (podstawowe) funkcje do przygotowywania i obróbki animacji, która obejmować może poszczególne klatki. Znajdziemy wśród nich opcje, umożliwiające poza wczytywaniem materiałów z różnych źródeł także wyodrębnianie wybranych klatek, obracanie o 90 stopni, dostosowywanie rozmiarów, szybkości czy jakości naszej animacji.

KickMyGraphics pozwala tworzyć animacje z plików w formatach GIF, JPG, BMP, PNG, AVI, WMV, MOV, MP4, MPG, MPEG, OGG, ASF oraz MTS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 28.03.2015 09:16

działa świetnie
za jakuś tydzień na moim kanale będzie poradnik
link: https://www.youtube.com/channel/UC3QHWSlCMauJBmtRUQ8mobw

  #4 22.05.2014 15:08

A na win7 zadziała???

  #3 17.09.2013 21:53

@szkoda (niezalogowany): mi tez nie działa na XP

  #2 24.07.2013 13:50

Da ktoś poradnik?

  #1 14.07.2013 22:21

Aplikacja po zainstalowaniu na XP/pck2 nie działa.