Kicknotes

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kicknotes to rozbudowany notatnik, który pozwoli zapanować nad zapiskami w rożnej formie, z rożnych kategorii i dziedzin. Choć aplikacja powstała z myślą o mobilnym systemie Microsoftu, jej interfejs inspirowano znanym z Androida material design.

Ekran główny prezentuje domyślne kategorie, do których możemy przypisać nowe notatki. Możemy je edytować zmieniając ich nazwę, kolor, przypisaną ikonę oraz kasować i dodawać nowe. Utworzone z tego poziomu zapiski automatycznie trafią do grupy bez kategorii. Do wyboru mamy kilka różnych mechanizmów tworzenia.

Za pomocą Kicknotes stworzymy notatkę głosową, graficzną, listę zadań, przypomnień, w łatwy sposób dodamy dane bankowe itp. Poszczególne dane możemy następnie przypiąć do ekranu głównego jako kafelki. W przypadku listy zadań istnieje także możliwość ustawienia przypomnień.

Dane zawarte w programie zabezpieczymy hasłem, dostępna jest również opcja stworzenia kopii zapasowej. Niestety tylko lokalnie, tak więc po jej utworzeniu warto pomyśleć o skopiowaniu na inne urządzenie, bądź też przesłanie pliku do chmury. Kicknotes dostępny jest za darmo, stanowi ciekawą alternatywę dla osób które szukają kompleksowego narzędzia do zarządzania notatkami i zadaniami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows Phone już bez Evernote: czym go zastąpić?

43
27.06.2017  •  Mateusz Budzeń

Obok Google Keep i Microsoft OneNote, najbardziej znanym narzędziem do tworzenia notatek jest Evernote. Z jego bogatych opcji możemy korzystać z poziomu przeglądarki, aplikacji na Windows i macOS, a także na urządzeniach mobilnych, ale tylko tych działających pod kontrolą Androida i iOS-a. Twórcy właśnie ogłosili, że kończą wsparcie dla wersji na Windows Phone i BlackBerry OS. Notatnika Evernote raczej nie trzeba nikomu przestawiać. Zdobył on dużą popularność i grono wiernych użytkowników, chociaż ostatnio odpływających do konkurencji – Google Keep i Microsoft OneNote. Możliwe, że to właśnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi