Kicknotes Kicknotes

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kicknotes to rozbudowany notatnik, który pozwoli zapanować nad zapiskami w rożnej formie, z rożnych kategorii i dziedzin. Choć aplikacja powstała z myślą o mobilnym systemie Microsoftu, jej interfejs inspirowano znanym z Androida material design.

Ekran główny prezentuje domyślne kategorie, do których możemy przypisać nowe notatki. Możemy je edytować zmieniając ich nazwę, kolor, przypisaną ikonę oraz kasować i dodawać nowe. Utworzone z tego poziomu zapiski automatycznie trafią do grupy bez kategorii. Do wyboru mamy kilka różnych mechanizmów tworzenia.

Za pomocą Kicknotes stworzymy notatkę głosową, graficzną, listę zadań, przypomnień, w łatwy sposób dodamy dane bankowe itp. Poszczególne dane możemy następnie przypiąć do ekranu głównego jako kafelki. W przypadku listy zadań istnieje także możliwość ustawienia przypomnień.

Dane zawarte w programie zabezpieczymy hasłem, dostępna jest również opcja stworzenia kopii zapasowej. Niestety tylko lokalnie, tak więc po jej utworzeniu warto pomyśleć o skopiowaniu na inne urządzenie, bądź też przesłanie pliku do chmury. Kicknotes dostępny jest za darmo, stanowi ciekawą alternatywę dla osób które szukają kompleksowego narzędzia do zarządzania notatkami i zadaniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!