Kickresume 2.8.1.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kickresume to dodatek do przeglądarki stron internetowych Google Chrome, który może stanowić ciekawą propozycję dla użytkowników szukających zatrudnienia. Narzędzie pozwala na szybkie utworzenie własnego CV i udostępnienie go potencjalnym pracodawcom.

Opisywany program dostępny jest w wersji bezpłatnej oraz Premium i jak nietrudno się domyślić, darmowa edycja Kickresume oferuje znacznie mniej funkcjonalności. Mimo to zawiera kilka szablonów do wyboru, by gotowe projekty można szybko wypełnić niezbędnymi danymi personalnymi, informacjami na temat swojej drogi edukacji i doświadczenia zawodowego oraz umiejętności.

Kickresume w wersji Premium zawiera dodatkowe kategorie, jakie możemy umieścić w CV oraz pozwala na dostosowanie czcionki i kolorów w dokumencie. Zasady gramatyki musimy sprawdzić na własną rękę niezależnie od wydania, choć producent aplikacji pozwala na skorzystanie z usługi sprawdzania poprawności językowej, kolejności słów i wszelako pojętej czytelności (każdy dokument jest poprawiany indywidualnie).

Kickresume oferuje możliwość zapisania swojego CV do pliku w formacie PDF, który możemy wysłać pocztą elektroniczną lub wydrukować. Program generuje także odnośnik do strony internetowej, gdzie znajduje się nasz dokument, więc możemy go przesłać do firmy również w takiej formie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!