KidZui KidZui

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

KidZui to bezpłatna przeglądarka, wyszukiwarka i "internetowy plac zabaw" dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Za pomocą przeglądarki dzieci mogą uzyskać dostęp do ponad 2 milionów gier, witryn, zdjęć i materiałów wideo zatwierdzonych i zatwierdzanych na bieżąco przez rodziców i nauczycieli - znacznie redukuje to konieczność ciągłego nadzoru nad tym, co pociechy robią w sieci. KidZui ma także rozbudowane możliwości społecznościowe, w szczególności pozwala dzieciom komunikować się i dzielić swoimi emocjami w oparciu o predefiniowany zestaw statusów, ikon, tagów i tapet. Rodzice mogą w niezwykle prosty sposób wymieniać się treścią ze swoimi dziećmi, za pośrednictwem konta rodzica mogą też ustawić odpowiednie limity i skonfigurować adres e-mail, na który co tydzień otrzymają raport z sieciowej aktywności swojego dziecka.

Zestaw możliwości KidZui określony mianem KidConnect ma na celu wykorzystanie sieciowej aktywności zarówno rodziców, jak i dzieci, do zacieśnienia wzajemnych więzów i relacji.

Program pozwala rodzicom skorzystać ze swojego konta na Facebooku, połączyć je z kontami innych zaprzyjaźnionych rodziców i pozwolić swoim dzieciom nawiązywać znajomości w ramach określonej przez rodziców społeczności. KidZui dostępne jest też w formie wtyczki do Firefoxa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!