Kids Story Builder Kids Story Builder 1.5.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kids Story Builder to aplikacja skierowana głównie do rodziców. Za jej pomocą mogą w prosty sposób stworzyć swoje własne interaktywne bajki i opowieści. Wystarczy chwila czasu i pomysł, wszelkie niezbędne narzędzia znajdą się w programie.

Ekran główny dzieli się na dwie części. U góry widnieją opowieści testowe, które prezentują możliwości programu, poniżej historie stworzone przez nas oraz ich edytor. Tworzenie nowej bajki składa się z trzech elementów. Pierwszy z nich to dodanie mediów. Chodzi tu zarówno o tło opowieści jak i nagrany głos. Drugi etap to tekst. Możemy go doda w różnych miejscach strony. Aplikacja potrafi korzystać z systemowego syntezatora mowy. Ostatni etap do nadanie nazwy naszej historii oraz wybór tła.

Wszystkie te narzędzia zaprojektowano w bardzo przyjazny sposób. Nawet pomimo braku polskiej wersji językowej, nikt nie powinien mieć problemu z jej obsługą.

W ustawieniach możemy uaktywnić syntezator mowy (zmienić jego głos), a także zmienić właściwości samoodtwarzania. Nie zabrakło także możliwości eksportowania naszych opowieści na OneDrive (zapisywane są w formacie PowerPointa). Kids Story Builder dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!