Kiedy Pojadę - PEKA Kiedy Pojadę - PEKA 3.12.0

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kiedy Pojadę - PEKA służy do monitorowania bieżącej pozycji autobusów oraz tramwajów komunikacji miejskiej w Poznaniu. W ten sposób może ułatwić podróże transportem zbiorowym po stolicy Wielkopolski oraz po aglomeracji poznańskiej.

Dane wykorzystywane w programie Kiedy Pojadę - PEKA są udostępniane oficjalnie przez poznański magistrat. To sprawia, że są maksymalnie dokładne i rzetelne. Program pozwala wyświetlić na mapie lokalizację wszystkich przystanków komunikacji miejskiej w Poznaniu oraz w jego aglomeracji. Pokazują one, kiedy w danym miejscu pojawi się autobus lub tramwaj. To dane w czasie rzeczywistym, co pozwala oszacować, ile mamy jeszcze czasu, aby zdążyć na interesujący nas kurs.

Aplikacja ma wbudowaną wyszukiwarkę przystanków pod kątem obsługiwanych przez nie linii, a także nazw oraz ulic. Każdy przystanek można dodać do ulubionych, co ułatwia wyszukiwanie potrzebnych informacji. Program pozwala też usuwać informacje o danych liniach z przystanku, co porządkuje sposób wyświetlania treści. Jeśli zaś dojdzie do awarii systemu informacyjnego, aplikacja potrafi wskazać, czy prezentuje dane rozkładowe czy też te, które oparte są na informacjach z nadajników GPS w autobusach oraz tramwajach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!