Kiki The Nanobot 1.0.2

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kiki The Nanobot to bezpłatna gra logiczna, która powinna zainteresować niejednego fana główkowania przed komputerem. Ta darmowa propozycja inspirację czerpie z klasycznego sokobana, czyli przestawiania skrzynek na miejsce, ale dorzuca do tego trzeci wymiar oraz zaawansowane mechanizmy. Dlatego nawet garść specjalnych elementów do przesunięcia stanowić może wyzwanie. Trzeba myśleć przestrzennie.

Tytułow robot jest ostatnim, któremu ostała się sztuczna inteligencja po ataku wirusa na nanoboty. Musi je wszystkie ogłupione teraz uratować. Historia stanowi wyłącznie tło dla kolejnych problemów do rozwiązania. Należy dotrzeć do kanciastego portalu prowadzącego do następnego poziomu. Raz wystarczy w niego po prostu wskoczyć, innym razem trzeba strzelić w aktywator, a kiedy indziej uruchomić całą maszynerię.

Im dalej, tym trudniej. Z początku wyzwania są bardziej zręcznościowe i platformowe, ale szybko dochodzi do tego potrzeba odpowiedniego ustawienia sześcianów albo powiedzmy generatorów prądu, w ściśle konkretny sposób. Nasz nanobot potrafi dowolnie poruszać się po płaszczyznach, co na starcie będzie pewnie dla wielu nieco dezorientujące, jednak tylko obserwując układ elementów w etapie z każdej strony da się dojść do rozwiązania każdej łamigłówki. Oszczędna oprawa nadaje grze klimat.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!