Kilka nowości w Photosynth

Strona główna Aktualności

O autorze

Zespół pracujący nad Photosynth poinformował o wprowadzeniu kilku nowości i usprawnień.

Po pierwsze w przeglądarce Silverlight (która została uruchomiona w grudniu i umożliwia oglądanie prac nawet na starszych komputerach i Macach) wprowadzono możliwość wyświetlenia "chmury punktowej", wystarczy nacisnąć klawisz P na klawiaturze. Po drugie w ramach Photosynth udostępniono forum dyskusyjne, na którym można pochwalić się stworzoną przez siebie galerią lub zapytać o techniczne aspekty tworzenia synthów.

Pojawiła się również ramka My Activity dostępna po zalogowaniu, która zawiera podsumowanie naszej działalności w witrynie - śledzi prace, komentarze i odpowiedzi do nich. Do dyspozycji jest też lista najczęściej oglądanych i ulubionych prac dodanych w ciągu ostatnich 7 czy 30 dni. Oprócz tych nowości Microsoft zapewnia, że wprowadzono także drobne poprawki w silniku renderującym galerie - między innymi chodzi o usprawnione obracanie scen.

Czytelnikom zainteresowanym możliwościami Photosynth polecamy przejrzenie prac nagrodzonych w grudniu w naszym konkursie na najlepszą galerię Photosynth.

© dobreprogramy

Komentarze