Kilka słów do czytelników vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Chcielibyśmy ponowić prośbę o zgłaszanie nam wszelkiego rodzaju uwag dotyczących np. błędnych lub nie działających linków, błędów w opisach oraz wszelkich sugestii dotyczących vortalu. Uwagi dotyczące do programów możecie składać poprzez ikonkę \"uwagi\" przy opisach programów, a inne, bardziej ogólne na nasz e-mail: programy@dobreprogramy.com.

Piszę tego newsa nieprzypadkowo - w dniu dzisiejszym napisał do nas czytelnik, który usiłował ściągnąć Windows Media Player 9 PL dla Windows 98SE/Me/2000. Niestety pobierany plik okazał się być (ze względu na naszą pomyłkę) linkiem do wersji dla Windows XP. Pomyłka ta spotkała się z oburzeniem czytelnika - pisze on, że \"został wprowadzony w błąd\" i \"pozostał mu niesmak\". Naprawdę przykro nam z tego powodu i z tego miejsca bardzo przepraszamy naszego czytelnika i innych, którzy spotkali się z podobną sytuacją ale kilka kwestii chcielibyśmy wyjaśnić.

Niestety takich pomyłek nie da się w 100% uniknąć. Człowiek ma już taką naturę... Nie jesteśmy vortalem komercyjnym i nie posiadamy takich \"mocy przerobowych\" aby sprawdzać ciągle wszystko co na vortalu się znajduje. Naprawdę staramy się jak możemy unikać błędów ale liczymy też na naszych czytelników. Chcielibyśmy abyście wraz z nami aktywnie tworzyli vortal i składali nam wszelkie sugestie i uwagi. Ten konkretny program ściągało bardzo dużo osób (jeszcze w wersji angielskiej pojawił się na liście TOP-10). Niestety żaden ze ściągających go użytkowników nie pofatygował się aby wysłać nam krótką informację, że coś jest nie tak...

Jeszcze raz chciałbym powtórzyć, że dokładamy naprawdę wszelkich starań aby takie błędy się nie pojawiały. Będziemy się także nadal starać aby nie popełniać ich w przyszłości. Liczymy też na Waszą pomoc - czy to będą uwagi, sugestie czy też informacje o błędach.

Raz jeszcze wszystkich czytelników, którzy spotkali się z podobną systuacją, przepraszamy. Link do wspomnianego programu jest już oczywiście prawidłowy...

© dobreprogramy
s