r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kilka słów o GIMP\'ie

Strona główna Aktualności

Miło nam poinformować, że notujemy bardzo dużo pobrań programu graficznego GIMP. Cieszymy się bardzo, że ten znakomity \"darmowy odpowiednik Photoshopa\" cieszy się Waszym zainteresowaniem.

Niestety nie wszyscy jednak czytają uważnie informację, że do jego poprawnej pracy niezbędne jest wcześniejsze zainstalowanie bibliotek GTK+ - są one do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki.

Inną ważną, a często pomijaną przez Was informacją, jest konieczność zainstalowania rozszerzenia GIMP LZW Support w celu obsługi plików skompreoswanych za pomocą algorytmu LZW - czyli m.in. popularnych GIF\'ów. Rozszerzenie to znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów.

O tym jak tworzyć grafikę w programie GIMP - czyli jak GIMPować oraz inne ciekawe informacje o tym programie znajdziecie na stronie autorstwa Macieja Jezierskiego - GIMP w praktyce. Zapraszamy!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.