r   e   k   l   a   m   a
reklama

Killer Instinct z automatów tylko z edycją Ultra odsłony serii na Xboksa One

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pod koniec wakacji Microsoft podał ceny różnych zestawów tworzonego przez Double Helix Games powrotu do Killer Instinct, zaznaczając, że w najbogatszej edycji Ultra można liczyć także na nieco odświeżony pierwowzór z automatów do pobrania. Firma potwierdza teraz, że kultowa w pewnych kręgach bijatyka sprzed lat nie będzie do dostania w żaden inny sposób, a także zapowiada pewne drobne zmiany w grze.

Fani ucieszą się, iż tytuł dostępny będzie w dwóch wersjach: oryginalnej v1.4 z wszelkimi związanymi z tym błędami, często wykorzystywanymi przez graczy, plus poprawionej v1.5D. Z rzeczy dodanych pojawi się tryb treningowy, jak również szereg filtrów graficznych, mających na celu przedstawienie rozgrywki mniej więcej w taki sposób, jak to było kiedyś. Tak zwany Killer Instinct Classic nie zaoferuje jednak rozgrywki po sieci.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial