r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kim Dotcom walczy śpiewając

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Założyciel Megaupload, jest zamieszany w największą w historii Stanów Zjednoczonych sprawę kryminalnego naruszania praw autorskich. Oskarżany przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych Kim Dotcom walczy aktywnie... i kreatywnie.

Dotcom utrzymuje, że zamknięcie Megaupload to prezent dla Hollywood od wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, Joego Bidena i że to on zlecił zamknięcie strony.

Dotcom w swojej piosence oskarża wielkie wytwórnie filmowe i muzyczne o manipulowanie polityką, zaś rząd Stanów Zjednoczonych o zabijanie małych firm, mniej popularnych artystów i wszelkiej innowacji oraz o promowanie poglądu, że innowacyjność jest przestępstwem. Dotcom nawołuje prezydenta Obamę do naprawienia tej sytuacji, a internautów do rozpowszechniania jego piosenki i protestu przed cofnięciem nas w czasie. Centrum inicjatywy jest nowa strona Dotcoma — Kim.com.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane