Kindlian 3.9.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kindlian to desktopowa aplikacja do przeglądania i zarządzania biblioteką elektronicznych książek przeznaczonych na czytnik Kindle.

Po pierwszym uruchomieniu Kindlian automatycznie skanuje Kindle, przetwarzając i wyświetlając poszczególne informacje na temat książek elektronicznych ze zbioru użytkownika. Do dyspozycji oddano wiele opcji w zakresie wyświetlania metadanych. Program może przedstawić je za pomocą tabeli (idealne do zarządzania cyfrową biblioteką), listy (przeglądanie opinii i zapoznawanie się z opisami) i miniaturek (łatwy podgląd okładek).

Kindlian oferuje możliwość bezproblemowego i szybkiego przeszukiwania książek i sortowania poszczególnych e-booków. Za pomocą narzędzia możemy dodawać i usuwać pozycje z naszej biblioteczki, a także edytować informacje o autorze, wydawcy czy opisy. Integracja z Grafikami Google pozwala na łatwą aktualizację okładek książek.

Za pomocą Kindlian można utworzyć także rozmaite zbiory wykorzystując technikę "przeciągnij i upuść". Dzięki temu można podzielić książki ze względu na autora, gatunek literacki czy też wydawcę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
eewaldi   6 #2 01.05.2016 20:39

a działa to na oryginalnym sofcie czy musi być jailbrek ?

maciekk26   14 #1 01.05.2016 08:36

Na co to komu?? dodajcie lepiej PrivaZer nową wersje i uaktualnijcie programy.....