r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kindlian 3.9.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria

Kindlian to desktopowa aplikacja do przeglądania i zarządzania biblioteką elektronicznych książek przeznaczonych na czytnik Kindle.

Galeria programu

Po pierwszym uruchomieniu Kindlian automatycznie skanuje Kindle, przetwarzając i wyświetlając poszczególne informacje na temat książek elektronicznych ze zbioru użytkownika. Do dyspozycji oddano wiele opcji w zakresie wyświetlania metadanych. Program może przedstawić je za pomocą tabeli (idealne do zarządzania cyfrową biblioteką), listy (przeglądanie opinii i zapoznawanie się z opisami) i miniaturek (łatwy podgląd okładek).

Kindlian oferuje możliwość bezproblemowego i szybkiego przeszukiwania książek i sortowania poszczególnych e-booków. Za pomocą narzędzia możemy dodawać i usuwać pozycje z naszej biblioteczki, a także edytować informacje o autorze, wydawcy czy opisy. Integracja z Grafikami Google pozwala na łatwą aktualizację okładek książek.

Za pomocą Kindlian można utworzyć także rozmaite zbiory wykorzystując technikę "przeciągnij i upuść". Dzięki temu można podzielić książki ze względu na autora, gatunek literacki czy też wydawcę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
eewaldi   5 #2 01.05.2016 20:39

a działa to na oryginalnym sofcie czy musi być jailbrek ?

maciekk26   10 #1 01.05.2016 08:36

Na co to komu?? dodajcie lepiej PrivaZer nową wersje i uaktualnijcie programy.....

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.