reklama

Kinect Party za darmo do końca roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Skoro fani gier ochoczo wsparli finansowo nową przygodówkę studia Double Fine Tima Schafera to wypadało im się w jakiś sposób odwdzięczyć. Po części podziękowano im zapraszając do akcji Amnesia Fortnight, ale to jeszcze nie było do końca to. Wiedząc, że zestawy z Xboksiem 360 i Kinectem trafią wkrótce pod choinki, zespół uprosił Microsoft, aby jego grę Kinect Party udostępnić za darmo. Bezpłatnie pobierzemy ją z Xbox Live do końca roku.

Po 31 grudnia przyjdzie wydać na nią 800 Microsoft Points, albo 400 MSP, jeżeli wcześniej nabyliśmy już imprezowe Happy Action Theater. Nowa produkcja to podobnie zestaw szalonych mini gier, do których regularnie dodawane będą z czasem inne (przewidywana cena za każdą przyszłą to 80 MSP). Pierwsza — The Star Gazer — także na razie dostępna jest bezpłatnie. Przy wykryciu na dysku konsoli Happy Action Theater, do zestawu przeszło 18 świeżych zabaw automatycznie dorzucane są również te z pierwowzoru. Kinect Party jest propozycją robiącą świetny użytek z sensora. Warto byłoby się nad grą zastanowić w pełnej cenie, a za darmo? Nic tylko ściągać.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama