r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

King of Thieves

Strona główna Android Gry Strategiczne

King of Thieves to bardzo zgrabne połączenie takich tytułów jak Clash of Clans i Super Meat Boy zawierające w sobie zarówno elementy prostej strategii jak i wymagającej zręcznościówki.

Galeria programu

W King of Thieves wcielamy się w złodzieja, którego celem jest okradanie skarbców innych graczy oraz zabezpieczenie swojego majątku. Rozgrywka podczas misji przypomina wspomnianego już Super Meat Boy. Skacząc i przyklejając się do ścian unikamy kolejnych pułapek i przeszkód, a każda pomyłka oznacza utratę części życia oraz powtarzanie trasy od nowa. Okradanie to jednak tylko jeden z wielu elementów występujących w grze.

Kolejny z nich to rozwój naszego skarbca, a zwłaszcza mechanizmów obronnych. Nie tylko kupujemy nowe przeszkody, ale też ulepszamy stare i zarządzamy ich rozmieszczeniem. Sam pomysł jednak to za mało, ponieważ zaakceptowanie nowego układu pułapek będzie wymagało dwukrotnego jego pokonania przez nas samych.

W grze nie zabrakło również systemu powtórek, który pozwala na śledzenie kto i w jaki sposób zaatakował nasz skarbiec. Poza rywalizacją z żywym przeciwnikiem gra posiada bardzo rozbudowaną kampanię. Kolejne misje uczą nas jak sobie radzić z nowymi pułapkami. Jest też system zadań oraz strojów, które wzmacniają naszego bohatera.

Choć tytuł jest darmowy, to natrafimy w nim na sporą ilość mikropłatności. W ich omijaniu pomaga powiązanie konta z Facebookiem i oglądanie reklam, jednak trzeba przyznać, że im dalej, tym trudniej nam bronić skarbów bez dodatkowych wydatków, a w atakowaniu innych graczy coraz większą rolę odgrywa zręczność. Mimo wszystko King of Thieves to jeden z ciekawszych tytułów jakie ostatnio zagościły na urządzeniach mobilnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

King of Thieves na weekend – kradnij, ale nie daj się okraść

11
ROZRYWKA 27.06.2015 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy King of Thieves – bardzo zgrabne połączenie takich tytułów jak Clash of Clans i Super Meat Boy zawierające w sobie zarówno elementy prostej strategii jak i wymagającej zręcznościówki. W King of Thieves wcielamy się w złodzieja, którego celem jest okradanie skarbców innych graczy oraz zabezpieczenie swojego majątku. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. Rozgrywka podczas misji przypomina wspomnianego już Super Meat Boy. Skacząc i przyklejając się do ścian unikamy kolejnych pułapek i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.