r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kingsoft Office Suite Free 2013 w stylu wstążki

Strona główna Aktualności

Udostępniono koleją wersję świetnego pakietu biurowego Kingsoft Office Suite Free 2013. W nowej odsłonie pojawiło się sporo zmian i nowości, ale niestety wśród nich zabrakło polskiego słownika oraz interfejsu w naszym rodzimym języku.

W skład pakietu Kingsoft Office Suite Free 2013 wchodzą 3 najczęściej wykorzystywane aplikacje biurowe - edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Spreadsheets oraz narzędzie do tworzenia prezentacji Presentation. Wszystkie one posiadają niemalże identyczny interfejs graficzny i oferują podobny zestaw funkcji, co popularny, ale płatny Office 2010. Zaletą Kingsoft Office Suite Free 2013 jest szybkość działania oraz wsparcie dla mechanizmu kart, pozwalającego na pracę z wieloma plikami jednocześnie, bez konieczności przełączania okien. Pakiet wyposażony został we wbudowany konwerter plików do formatu PDF, a także pozwala zabezpieczać tworzone dokumenty hasłem. Poza możliwością pracy z własnymi formatami, oferuje on pełną obsługę formatów Worda, Excela i PowerPointa w wersjach od 2007 do 2010.

Najbardziej rzucająca się zmianą w odsłonie 2013 programów wchodzących w skład pakietu Kingsoft Office Suite Free jest nowy interfejs graficzny bazujący na wstążce znanej z Offica. Użytkownicy, którzy przyzwyczajeni są do klasycznego stylu cały czas mogą z niego korzystać. Wystarczy wybrać odpowiednią skórkę z poziomu kreatora aplikacji. W aplikacji Spreadsheets pojawiło się 37 nowych funkcji odpowiedzialnych za generowanie m. in danych finansowych, zwiększono również limit obsługiwanych wierszy do 1 0485 76 oraz kolumn 16 384. Presentation pozwala na kompresowanie plików PPT, a Writer oferuje wyświetlanie liczby wierszy na marginesie dokumentu. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych. Co istotne, nowe wersje programów nie sprawiają problemów w trakcie wpisywania polskich znaków.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszą wersję pakietu Kingsoft Office Suite Free 2013 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.