Kinoplex Kinoplex 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kinoplex to rodzimy serwis VOD pozwalający wypożyczać i oglądać filmy. Sporą zaletą jest bardzo duży wybór darmowych materiałów, w tym wielu klasyków.

Aplikacja kinoplex pozwala nam wyszukiwać filmy na dwa sposoby: za pomocą kategorii oraz klasycznej wyszukiwarki umiejscowionej na dolnej belce programu. Darmowe materiały mają swój oddzielny dział, dzięki temu bardzo łatwo je odnaleźć.

Aby skorzystać z płatnych treści, należy założyć darmowe konto w serwisie. Niestety zakupy odbywają się poprzez stronę www bądź też wysłanie sms (mniej korzysta opcja). Zabrakło wsparcia dla płatności z poziomu programu.

W bazie znajdziemy sporo tytułów z napisami, co nie jest często spotykanym rozwiązaniem w rodzimych usługach VOD. Wprawdzie czytanie napisów na ekranie smartfona nie jest tak wygodne jak na telewizorze, ale po kilku chwilach można się do tego przyzwyczaić.

Opcje nie rozpieszczają nas możliwościami. Zabrakło tak standardowych ustawień, jak wyłączenie działania podczas korzystania z transmisji danych, czy też przydatnych jak pobieranie materiałów do obejrzenia offline. Najgorzej prezentują się uprawnienia jakich wymaga aplikacja. Są to chyba wszystkie uprawnienia na przyznanie których pozwala Windows Phone.

Kinoplex jest aplikacją darmową, a dzięki dobrej bazie filmów warto go mieć w swojej kolekcji. Na chwilę obecną program jest dostępny jedynie na system Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!